Gorące tematy

WOŚP. Wellman, Prokop i Jędrzejak zapraszają na kolację: "Będziemy pili, jedli i popuszczali pasa"

Gorące tematy

Aktualizacja:

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 12 stycznia! Chcesz pomóc dzieciom? Wylicytuj kolację z Dorotą Wellman, Marcinem Prokopem i Bartkiem Jędrzejakiem lub wizytę studiu Dzień Dobry TVN.

Aukcje Dzień Dobry TVN

Zjedz kolację z Dorotą Wellman, Marcinem Prokopem oraz Bartkiem Jędrzejakiem i pomóż ratować życie i zdrowie dzieci! W ten sposób wspólnie z nami możesz wesprzeć tegoroczną akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Będziemy pili, jedli i popuszczali pasa

- zaprasza Dorota Wellman

Trzeba ten wieczór tylko wylicytować. Kto da najwięcej, ten ma naszą trójkę do dyspozycji

- tłumaczy Bartek Jędrzejczak

>>> Fantastyczny wieczór z Dorotą, Marcinem i Bartkiem licytuj TUTAJ! <<<

A TUTAJ wylicytować możesz wizytę w naszym studiu, w którym pokażemy Ci jak od kuchni wygląda najlepszy program śniadaniowy w Polsce. Zaparzymy pyszną kawę i zabierzemy w miejsca, których dotąd nie widziałeś!

To dla tych, którzy potrzebują Waszego wsparcia, więc nie zawiedźcie nas

- mówi Marcin Prokop

Olga Tokarczuk gra z WOŚP!

Kolacja i wizyta w studiu Dzień Dobry TVN to jedne z wielu aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w które angażują się znane osoby z życia publicznego, muzycy, aktorzy czy też sportowcy.

W tym roku swój udział w szczytnym celu zaoferowali m.in. Agnieszka Holland, Maffashion, Joanna Jędrzejczyk, Katarzyna Werner czy też Red Lipstick Monster.

Jednak najgłośniejszą z licytacji jest replika medalu noblowskiego Olgi Tokarczuk, z którą Jurek Owsiak niedawno odwiedził nasze studio.

Jurku, chciałabym na twoje ręce przekazać na 28. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy pierwszą replikę medalu noblowskiego, który (...) przywiozłam ze Sztokholmu. Chciałabym, aby przyczynił się do tego wszystkiego, co wy robicie (...) i jestem szczęśliwa, że mogę to zrobić

- powiedziała Olga Tokarczuk

Czytaj także >> Medal Olgi Tokarczuk na licytacji WOŚP. Jurek Owsiak pokazał go w Dzień Dobry TVN

Medal jest jedną z trzech replik, do otrzymania których miała prawo laureatka Nobla. Na awersie umieszczona jest podobizna fundatora nagrody Alfreda Nobla, a na rewersie - muza literatury oraz wygrawerowany napis "O. Tokarczuk MMXVIII". Replika jest ręcznie wykonana ze srebra i pokryta złotem w zakładzie Svenska Medalj w Eskilstunie.

„Rzeczy od serca”

W serwisie aukcje.wosp.org.pl licytować może każdy, ale też każdy może na licytację wystawić coś od siebie w ramach akcji „Rzeczy od serca”. Dołącz do grona osób, które w piękny sposób wsparły Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To naprawdę proste, a swoim działaniem wesprzesz dziecięcą medycynę zabiegową. Więcej informacji na stronie rzeczyodserca.pl. Jeśli nie możecie włączyć się w aukcje, wypatrujcie na ulicach wolontariuszy WOŚP z puszkami, do których możecie wrzucać pieniądze. Pamiętajcie, liczy się każda złotówka.

„Wiatr w żagle dla Dziecięcej Medycyny Zabiegowej”

To hasło 28. Finału akcji WOŚP. W tym roku środki zebrane przez Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci.

Jak podaje Fundacja WOŚP, w ostatnim roku w Polsce, w 67 oddziałach chirurgii dziecięcej wykonano ponad 80 tysięcy operacji. Choć polska chirurgia dziecięca jest na wysokim poziomie europejskim, trzeba zwiększać ilość operacji mało inwazyjnych, endoskopowych, które powodują mniejszy uraz operacyjny, zmniejszają dolegliwości dziecka związane z koniecznością operacji oraz skracają pobyt dzieci i rodziców w szpitalu.

Kto jeszcze ofiaruje coś OD SERCA?

  • Agnieszka Holland zaprasza na dwa dni w Pradze. Mieście w którym reżyserka studiowała i jak podkreśla, to miejsce bardzo bliskie jej sercu. Może dzięki temu i Ty zakochasz się w czeskiej stolicy?
  • Fantastyczne wakacje na Zanzibarze u Katarzyny Werner, dziennikarki TVN24. Kasia przeprowadziła się tam i jak ostatnio wspominała jest bardzo szczęśliwa. To co? Śniadanie na tarasie w doborowym towarzystwie z widokiem na Ocean Indyjski?
  • Maffashion zaprasza na plan zdjęciowy! Zwycięzca będzie mógł zobaczyć jak wygląda produkcja profesjonalnej sesji zdjęciowej. Mało tego! Osoba, która wylicytuje aukcje sama znajdzie się w magazynie i będzie jej poświęcona cała strona ze zdjęciami, które wykona Dawid Klepadło.
  • Joanna Jędrzejczyk już zaczęła przygotowania do marcowej walki o mistrzostwo. Chcesz towarzyszyć jej w jednym z treningów i zbić rękawice w ringu? Asia zapowiada, że będzie mocno i wesoło!
  • Na kosmetyczne zakupy zaprasza Red Lipstick Monster. Ewa pomoże dobrać kosmetyki specjalnie dla Ciebie i sama zapłaci za zakupy! Takie spotkanie przed karnawałowym balem jak znalazł!

Pozostałe wiadomości