Gorące tematy

Biedronka jednym z głównych sponsorów WOŚP. "Ich piękne czapki zrobiły furorę"

Gorące tematy

Autor:
Sabina
Zięba
Biedronka gra z WOŚP

Biedronka po raz pierwszy wspomaga Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W sklepach tej sieci można kupić różne produkty, z których cały dochód zostanie przeznaczony na okulistykę dziecięcą. Szczególną popularnością cieszą się różnobarwne czapki.

Biedronka wspiera WOŚP

Sieć sklepów Biedronka od lat angażowała się w akcje charytatywne, jednak w większości skupiała się na seniorach. W tym roku dyskont postanowił dołączyć do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wspomóc w zbieraniu środków na okulistykę dziecięcą. W 3250 sklepach od początku grudnia stoją puszki WOŚP-u, do których klienci mogą wrzucać pieniądze. Tym samym Biedronka stała się jednym z 5 sponsorów głównych podczas 30. finału.

Czapki od Biedronki

W sklepach Biedronka możemy także nabyć produkty z logiem WOŚP. Na półkach znajdziemy m.in. kubki termiczne o pojemności 350 ml w cenie 29,90 zł, a także specjalną linię czapek zimowych z logo własnym oraz charakterystycznym serduszkiem Orkiestry. Występują w pięciu wariantach kolorystycznych dla dorosłych oraz w dwóch dla dzieci. Kosztują jedyne 9,99 zł. Biedronka zaproponowała klientom przystępną cenę, by każdy, bez względu na zasobność portfela, mógł się włączyć w pomoc.

- Piękne czapki zrobiły furorę. Biedronka oszalała z tymi cudownymi czapkami z kolorowymi pomponami. Miałem na początku do nich dystans, ale okazało się, że nic z tych rzeczy. Wypaliły i to w sposób nieprawdopodobny - stwierdził Jurek Owsiak w Dzień Dobry TVN.

- Czapka jest nie tylko piękna, ale także pomaga. Nasi klienci to wiedzą i bardzo wielu klientów poszukiwało tych czapek w naszych sklepach. Cała kwota, którą wpłacili do kasy idzie na WOŚP - dodał przedstawiciel Biedronki.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości