Gorące tematy

Wiosenna ramówka także w Dzień Dobry TVN. "Bądźcie z nami"

Gorące tematy

Autor:
Daria
Pacańska
Wiosna rozkwita w Dzień Dobry TVN

Już jutro, 28 lutego rusza wiosenna ramówka stacji TVN, ale to także kontynuacje cykli Dzień Dobry TVN. Niesamowite materiały z Polski oraz świata. Co nasi widzowie będą mogli oglądać w tym sezonie.

Nowości w Dzień Dobry TVN

"Raz, dwa, trzy, piękna Ty" to cykl kosmetyczny, w którym widzowie znajdą wiele porad oraz kosmetyczne nowinki. Michał Cessanis pokazuje najpiękniejsze zakątki świata w cyklu "Do zobaczenia!".

"Dzieje się w Polsce" to cykl interwencyjny. Widzowie mogą zgłaszać swoje historie, tematy i problemy. "Dzień Dobry tu kurier" to przestrzeń na wszystkie niezałatwione sprawy naszych widzów.

Ania Kowalska to korespondentka Dzień Dobry TVN z Paryża. Przekazuje najnowsze i najważniejsze informacje. Marcin Kostrzyński przygotowuje wiadomości o faunie i florze i edukuje w cyklu "Marcin z lasu".

Ramówka TVN: wiosna 2022

Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
wideo 2/7

Katarzyna Jaroszyńska natomiast wprowadza widzów w świat niesamowitych wnętrz. W cyklu "Odpicowane mieszkanie" pokazuje nieszablonowe rozwiązania.

Co widzowie zobaczą w Dzień Dobry TVN tej wiosny?

"Odwagi dzieciaki" to cykl, w którym pomagamy dzieciakom z nadwagą odzyskać zdrowie i zrzucić zbędne kilogramy. Andrzej Pągowski wprowadzi widzów w świat sztuki.

Mikołaj Rey zabierze nas w kulinarne podróże. Ania Senkara relacjonuje najważniejsze wiadomości prosto z Londynu. W weekendy cykl Kingi Burzyńskiej, w której dziennikarka przedstawi gwiazdy filmu z nieznanej strony.

"Udane operacje" to ważny cykl, misyjny, w którym chwalimy naszych wspaniałych lekarzy. "Pozytywka" to niezwykły cykl, w którym wręczamy pozytywki bohaterom za postawy, które warto propagować.

- Bądźcie z nami, dziękujemy, że jesteście - podsumował Andrzej Sołtysik.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości