Gorące tematy

Urodził się bez penisa. Przez 40 lat ukrywał to przed swoimi partnerkami

Gorące tematy

Aktualizacja:
Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
Discovery Life
mężczyzna bez penisa

Andrew Wardle przez 40 lat ukrywał przed wszystkimi swoją tajemnicę. Mężczyzna urodził się bez penisa. Brak genitaliów utrudniał mu życie, nie pozwalał na zbudowanie szczęśliwej relacji, a także doprowadził do depresji i prób samobójczych. Pewnego dnia Andrew postanowił publicznie wyjawić swoje sekrety.

Mężczyzna bez penisa

Andrew urodził się z ekstrofią pęcherza moczowego, który znajduje się na zewnątrz ciała. W jego przypadku genitalia także były poważnie zniekształcone i ukryte. Do 10. roku życia przeszedł 15 operacji. - Miałem 15 lat, gdy rozumiałem, że coś jest naprawdę źle – opowiadał. Mimo braków anatomicznych Andrew jako dorosły mężczyzna cieszył się powodzeniem wśród kobiet. Żadnej z nich nie mówił jednak o swoim problemie. To stawało się przyczyną rozstań. Wszystko zmieniło się, gdy na jego drodze pojawiła się Fedra.

Para poznała się podczas pracy na obozach letnich. Potem zaczęli rozmawiać przez Internet. - Niesamowite poczucie humoru, przyciągał mnie jak magnes – wspominała Fredra. Zakochana 24-latka postanowiła przeprowadzić się do Anglii. Andrew wiedział, że teraz już niczego nie ukryje.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Po 40 latach życia w kłamstwie moje życie się zmieni. Wierzę, że bez penisa nie będę miał tego, na czym mi najbardziej zależy, szczęśliwego związku. Jeżeli dziewczyna chce być z mężczyzną bez penisa, to coś z nią jest nie tak 

Podczas rozmowy na odległość łatwo było nie rozmawiać o seksie, ale gdy dziewczyna z nim zamieszkała, wymyślił chorobę nerek. Tak mijały tygodnie, miesiące, a potem rok. Fredra pogodziła się z myślą, że w tym związku nie ma seksu. W końcu mężczyzna postanowił poinformować ją o swoim problemie. Niestety zamiast porozmawiać ze swoją dziewczyną, ruszył do tabloidów i telewizji. Jego tajemnica stała się krajową sensacją. Fedra o wszystkim dowiedziała się z mediów. Po tym wydarzeniu Andrew przestał się odzywać do ukochanej.

Po latach mężczyzna postanowił też porozmawiać o problemie także ze swoimi rodzicami, którzy adoptowali go, jeszcze przed narodzinami. Razem wrócili do zdjęć z dzieciństwa i wspominali wszystkie operacje.

- Spytałem go, czy wie, że nigdy nie stworzy związku. Trochę go to załamało – przyznał ojciec.

Depresja, próby samobójcze i operacja

Gdy skończył się ostatni związek, Andrew przeszedł poważną depresję. - Samobójstwo to myśl, która ciągle mi towarzyszy. Nauczyłem się z tym żyć. To jak drzwi z napisem "wyjście awaryjne" – stwierdzi. W styczniu 2012 roku wynajął pokój na fałszywe nazwisko daleko od domu, zadzwonił do byłej dziewczyny i do siostry. - Pamiętam, że wziąłem dużo tabletek, potem nic nie czułem, żadnych emocji - dodał.

Mężczyznę uratowali policjanci. Po tamtych wydarzeniach Andrew pojechał do Tajlandii. Tam znowu poczuł, że jest sobą. Jak twierdzi, ta podróż uratowała mu życie. Po powrocie zdecydował się na rozmowę z Fredrą. Postanowił też, że poszuka pomocy u specjalistów. Wyruszył do Londynu, gdzie umówił się z najlepszym chirurgiem urologiem w kraju. Lekarz zaproponował mu zabieg zwany falloplastyką.

- Jeśli operacja się uda, za 2 lata Andrew będzie się cieszył w pełni sprawnym penisem. Choć jego pęcherz jest 5 razy mniejszy niż u zdrowego mężczyzny, jest nadzieja – powiedzieli lekarze.

Jak poszła operacja? Czy były potrzebne kolejne? Materiał o Andrew można obejrzeć na kanale TLC, 28 grudnia o 23:00.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: Discovery Life

Źródło zdjęcia głównego: Discovery Life

Pozostałe wiadomości