Gorące tematy

Tym żyje Ameryka: Melania Trump nie dzieli sypialni ze swoim mężem

Gorące tematy

Aktualizacja:

Po wyborach prezydenckich w USA w 2016 roku powstał hasztag #freemelania, sugerujący, że należy uwolnić pierwszą damę od nieszczęśliwego małżeństwa. Plotki na temat tego, że Melania źle się czuje w towarzystwie Donalda Trumpa podsyciła ostatnia informacja, że nie dzieli ona z nim sypialni. Ale czy rzeczywiście pierwsza dama jest taka nieszczęśliwa w małżeństwie? Jaka naprawdę jest Melania Trump?

Melania Trump urodziła się w mieście Sevnica, w Słowenii.

Kariera modelki i działalność gospodarcza

Karierę modelki rozpoczęła w wieku 16 lat. Kilka miesięcy później podpisała kontrakt z agencją modelek z Mediolanu, a potem przeniosła się do Paryża. Była jedną z rozchwytywanych modelek, dzięki czemu trafiła na okładki najważniejszych pism modowych na świecie, takich jak np. Vogue, Harper’s Bazaar czy In Style i miała okazję pracować ze światowej sławy fotografami, m.in. z Helmutem Newtonem, Ellenem Von Unwerthem i Antoinem Verglasem.

Melania Trump nie chciała się koncentrować tylko na modelingu, dlatego w 2010 roku rozpoczęła działalność gospodarczą, która polegała na promocji autorskiej kolekcji biżuterii. Potem wypuściła własną linię kosmetyków.

Zna pięć języków, między innymi włoski, francuski. Jest osobą wykształconą (...) i na pewno wiele osiągnęła.

- powiedział amerykanista, Tomasz Płudowski.

Małżeństwo z Donaldem Trumpem

Melania poznała Donalda Trumpa w 1998 roku podczas imprezy Fashion Week w Nowym Jorku. Przyszły prezydent USA był wówczas w separacji ze swoją drugą żoną, Marlą Maples. Para wzięła ślub 22 stycznia 2005 roku, a w następnym roku urodził się im syn Barron.

Pierwsza dama USA

Dzięki wygranej Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w 2016 roku, Melania Trump została pierwszą damą. Warto też dodać, że jest drugą w historii Stanów Zjednoczonych panią prezydentową, która nie urodziła się w USA.

Niewiele wiadomo, czym Melania Trump zajmuje się jako pierwsza dama, ponieważ rzadko udziela wywiadów. Jak powiedział nasz gość, wynika to prawdopodobnie z tego, że w jej angielskim wyczuwalny jest obcy akcent. Nie pomaga także fakt, że wiele jej zadań przejęła córka prezydenta, Ivanka.

Co trzeci republikanin mówi, że tak naprawdę nie wie wystarczająco wiele o niej, żeby wyrobić sobie opinię.

- powiedział Tomasz Płudowski.

Melania Trump jako uciśniona i nieszczęśliwa żona?

W 2016 r został stworzony hasztag #freemelania sugerujący, iż pierwsza dama USA jest uciśniona i znajduje się w pułapce, z której trzeba ją uwolnić.

Nie zgadza się z tą opinią nasz gość:

Ona nie jest bierną kobietą, która jest uciśniona. Wydaje mi się (...), że ona ma silną osobowość i w tej relacji potrafi postawić na swoim.

- powiedział.

Nasz gość nie chciał natomiast skomentować informacji, która ostatnio pojawiła się w nieautoryzowanej biografii Melanii, według której pani prezydentowa nie dzieli sypialni ze swoim mężem.

Nie chciałbym oceniać życia innych.

- stwierdził.

>>> Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości