Gorące tematy

Top Model - przed nami kolejny odcinek pełen emocji

Gorące tematy


Top Model to niezwykle popularne reality show, w którym można wygrać przepustkę do świata modelingu. Obecnie na antenie widzowie mogą oglądać już ósmą edycję programu. Czym różnią się jej uczestnicy od osób, które brały udział we wcześniejszych sezonach? Co się wydarzy w drugim odcinku? Gościem Dzień Dobry TVN był Michał Piróg.

Od tygodnia na antenie TVN można oglądać ósmą edycję Top Model. Według Michała Piróga jest ona wyjątkowa nie tylko ze względu na zadania, które przygotowali producenci, ale również uczestników:

Po raz pierwszy miałem ogromną przyjemność obcowania ze wszystkimi uczestnikami. Do tej pory ludzie przychodzili do programu, ponieważ chcieli zaistnieć w telewizji. Uważali, że są ładni, mają predyspozycje i to wystarczy. Natomiast ci ludzie mają bardzo duże ambicje, są mega pracowici, inteligentni, pokorni.

- stwierdził Michał Piróg

Co się wydarzy w drugim odcinku Top Model?

W tym odcinku zobaczymy m.in. Adreę z Włoch, który jest dowodem na to, że można być modelem po pięćdziesiątce i świetnie sobie radzić. Poznamy także Krzysztofa, który zdobył się na zuchwały ruch – wystylizował Marcina Tyszkę.

Uczestnicy poza tym, że chcieli udowodnić, że poradzą sobie na wybiegu i przed aparatem to szukali też innych sposobów na jurorów – od szalonej gry na basie po przekupywanie ich deserami. Niektóre metody były zaskakująco skuteczne.

W dzisiejszym odcinku zobaczymy także, kto dostanie złoty bilet. To jest tegoroczna nowość. Ktoś, kto zdobył serca jurorów na castingu dostaje od razu przepustkę do domu Top Model, nie musi walczyć o miejsce na bootcampie. W ten sposób przeskakuje jeden etap eliminacji. Warto poczekać na tę historię, bo jest to wyjątkowo piękna osoba.

Tegoroczni uczestnicy są bardziej świadomi tego, po co przychodzą do programu i co chcą osiągnąć po nim. Mieliśmy wiele osób, które już trochę działają na social mediach, osoby, które już jakieś niewielkie doświadczenie w modelingu mają i co ciekawe, po sukcesie Kasi Szklarczyk, zgłosiło się wiele dziewczyn, które brały udział w konkursach piękności. W tym odcinku poznany Michała, który robi furorę na Tik Toku, ale ma zaskakująco dobre predyspozycje do pracy w modzie.

Kto zachwycił jurorów w pierwszym odcinku Top Model 8?

Magda Karwacka ma 21 lat, studiuje dziennikarstwo, ale chciałaby być modelką. Ma fantastyczną figurę, którą zawdzięcza m.in. treningom i nauce w szkole baletowej. Sam Marcin Tyszka nie krył tego, że dziewczyna jest wprost idealna. Reszta jury też była na "tak".

Denis Chmielewski ma 24 lata, na co dzień mieszka w Holandii, skąd specjalnie przyjechał na casting do "Top Model". Marzy o światowej karierze w branży mody, swoją pewnością siebie zaimponował jurorom. Joanna Krupa na widok przystojnego mężczyzny powiedziała: "Ja się chyba zakochałam!".

Rafał Torkowski ma 27 lat, pochodzi z Gdańska. Przez 10 lat był w kadrze narodowej w skoku o tyczce. Ma na swoim koncie wiele medali. Niestety kontuzja przerwała jego sportową karierę. Był uzależniony od hazardu, ale dzięki rodzinie pokonał nałóg. Udział w "Top Model" chce wykorzystać jako szansę na nowe życie. Do castingu przygotowywał się przez kilka miesięcy. Dawid Woliński docenił jego sylwetkę oraz ciekawą twarz. Michał Piróg przekonał jurorów, że Rafał jest idealnym kandydatem do programu.

Sandra Dorsz zauroczyła jury swoją urodą i osobowością. Ma 18 lat, udział w show TVN był jej wielkim marzeniem. Na castingu Kasia Sokołowska przygotowała dla niej specjalne zadanie. Na wybiegu czuła się jak ryba w wodzie. Ma nadzieję, że udział w "Top Model" pozwoli jej pracować w modelingu. Chce zaimponować swoim rodzicom i siostrze.

Natalia Nienałtowska zgłosiła się do "Top Model" razem ze swoim chłopakiem Michałem Szerem. Oboje pochodzą z Warszawy, ale na co dzień mieszkają w Sydney. Oboje zawodowo pływają. Zachwycili jurorów swoimi sylwetkami, co oznacza, że zobaczymy ich w dalszym etapie. Marcin Tyszka zrobił im mokrą sesję w basenie, na zdjęciach wyglądali bardzo seksownie.

Klaudia Chojnacka ma 19 lat, pochodzi z Gdańska. Jest tegoroczną maturzystką. Pracuje, jako trener koni, to jej wielka pasja. Wzruszająca historia miłości jej rodziców poruszyła jury. Dziewczyna oczarowała ich także swoją egzotyczną urodą i determinacją. Swobodnie pozowała przed obiektywem Marcina Tyszki.

Przez wejściem na wybieg Vanessy Kułak, chyba nikt się nie spodziewał, że nieco bardziej o okrąglejszych kształtach dziewczyna z długimi doczepianymi rzęsami dostanie szansę o jurorów. Jednak swoją charyzmą i pewnością siebie sprawiła, że nawet sam Marcin Tyszka dał jej szansę i dziewczyna będzie w kolejnym etapie.

Ostatni uczestnik, który bez wątpienia zawładnął tym odcinkiem. Dawid Woskanian - chłopak chorujący na zespół Tourette’a. Dopiero po chwili i jury i widzowie mogli zauważyć, że chłopak jest bardzo spięty. Kiedy wyznał swoją historię, Kasia Sokołowska i Joanna Krupa nie mogły powstrzymać łez. Tyszka postanowił chwycić za aparat i zobaczyć jak chłopak poradzi sobie z chorobą przed obiektywem. Wszyscy byli pod wrażeniem, a znany fotograf chyba po raz pierwszy w programie także uronił łzę.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości