Gorące tematy

Jurorzy "Top Model" zdradzili, na jakich uczestników stawiają w 9. edycji: "Nie mam już ochoty na piękną, nadętą lalę"

Gorące tematy


Najnowsza edycja "Top Model" tuż-tuż. Jurorzy co rusz zdradzają kolejne szczegóły wyczekiwanej produkcji. Joanna Krupa i Dawid Woliński wyznali, że wybór najlepszego z najlepszych wcale nie będzie oczywisty. Na jakich uczestników stawiają?

9. edycja "Top Model"

Nagrania do nowej edycji trwają, a Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg dzielnie pracują na planie programu. Wszyscy przyznali, że bardzo się za sobą stęsknili, szczególnie podczas pandemii. Jurorzy są spragnieni nowych wrażeń, a co za tym idzie - mają coraz większe wymagania co do uczestników. Na co w szczególności zwracają uwagę u potencjalnych gwiazd modelingu?

Musi być ten "wow factor", nie tylko piękne, fotogeniczne ciało

- wyznała Asia Krupa.

Nie mam już ochoty na nadętą, piękną lalę, która nie potrafi nic interesującego powiedzieć o sobie. Szukamy kogoś, kto zaznaczy swoją bytność na tym świecie, globalnej gwiazdy

- dodał Dawid Woliński.

Do kogo trafił "srebrny bilet"?

Ta edycja będzie wyjątkowa z wielu powodów. Po pierwsze, castingi do programu odbyły się online, po drugie - po raz pierwszy w historii show jurorzy przyznali srebrny bilet, dzięki któremu jeden z uczestników od razu zakwalifikował się na boot camp. Szczęśliwym wybrańcem został Dominik Bereżański. Czy to właśnie on będzie "przodował" w 9. edycji?

Joanna Krupa o nowej edycji "Top Model", a także wracaniu do formy po ciąży i macierzyństwie:

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Aleksandra Lewandowska

Źródło: x-news

Pozostałe wiadomości