Gorące tematy

Prezydent Rosji oficjalnie ma dwie córki. A ile może mieć nieślubnych dzieci? "Żadne z nich nie nosi nazwiska Putin"

Gorące tematy

Autor:
Justyna
Piąsta
Sekretne życie Putina
Sekretne życie PutinaDzień Dobry TVN
wideo 2/4

O wojennych działaniach Władimira Putina mówi obecnie cały świat. Jednak o życiu prywatnym rosyjskiego prezydenta niewiele wiadomo. Oficjalnie ma dwie córki - Marię i Jekaterinę. Jednak jak twierdzi dziennikarka Krystyna Kurczab-Redlich, autorka książki "Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina" jego potomstwo jest o wiele liczniejsze.

Dzieci Władimira Putina

Władimir Putin zawsze był tajemniczy w kwestiach życia osobistego. Ile tak naprawdę ma dzieci? O tym, czym zajmują się jego córki i jak wyglądało dzieciństwo rosyjskiego prezydenta opowiedziała w Dzień Dobry TVN Krystyna Kurczab-Redlich, dziennikarka i reportażystka, wieloletnia korespondentka w Rosji.

- Doliczyłam się siedmiorga dzieci. Najstarsza jest Masza, czyli Maria. Trzeba powiedzieć, że żadne z tych dzieci nie nosi nazwiska Putin i nigdy nie nosiło. Maria kończyła studia jako Maria Woroncowa. Jest w tej chwili docentką biologii i medycyny nuklearnej. Dostała od tatusia w prezencie ogromny instytut medycyny nuklearnej, którym zawiaduje, a także wiele innych naukowych instytutów. Oczywiście takich, które są związane z dużymi dochodami. Maria ma w tej chwili 36 lat, jest żoną Holendra, który ma w Holandii tylko trzy domy, a co więcej, to tego nie wiadomo. Prawdopodobnie sama Maria jest jednak w Rosji, w Moskwie - powiedziała Krystyna Kurczab-Redlich.

Z kolei Jekaterina Tichonowna Szkrebnowa jest rok młodsza od swojej siostry. - Jest bardzo wysportowana, jest także naukowczynią i specjalizuje się w naukach ścisłych. Przede wszystkim jest przedsiębiorczynią. Ma tyle instytucji, którymi zawiaduje, że trudno było mi się ich doliczyć. W każdym razie obie są multimiliarderkami na pewno - zaznaczyła Kurczab-Redlich.

Co jakiś czas do mediów przedostają się informacje o kolejnych dzieciach prezydenta Rosji. - W zeszłym roku ujawniła się nieślubna córka Putina. Jej matka nazywa Swietłana Kriwonogich. Jest to pani, która wpadła w oko Putinowi, kiedy był zastępcą mera w Petersburgu. Ma 47 lat w tej chwili. Okazało się, że ni stąd, ni zowąd pojawiła się multimiliarderka, władająca ogromnymi posiadłościami i w Moskwie, i w Petersburgu. Po nitce do kłębka zaczęto dochodzić, kim jest i ujawniła się córka, która ma inne nazwisko nawet niż matka - przekazała autorka książki "Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina".

O domniemanych bliskich relacjach z Putinem mówi się w kontekście Aliny Kabajewej. - Przepiękna gimnastyczna artystyczna, która jest matką czworga dzieci. Pierwszy syn, który urodził się w 2008 roku, jest w tej chwili bardzo podobny do małego Putina. Drugi syn urodził się później, a w 2015 roku urodziły się bliźniaczki. Prawdopodobnie cała ta rodzina jest w tej chwili w Szwajcarii - powiedziała - ekspertka.

Dzieciństwo Władimira Putina

Krystyna Kurczab-Redlich w 2019 roku spotkała się z mamą Władimira Putina. Jest to inna kobieta, niż ta, która została przedstawiona w jego oficjalnej biografii.

- Jego biologiczna matka na skutek różnych perturbacji wyszła za mąż za Gruzina i wylądowała w Gruzji, dokąd sprowadziła swojego wcześniej urodzonego synka. Miał już 3 lata, kiedy się tam pojawił. Dzieciństwo miał straszne. Na początku było miło, ale potem, kiedy zaczęły pojawiać się dzieci tego Gruzina, on go traktował strasznie. Mały Putin chodził wiecznie w potarganych spodniach, a ten papa Gieorgij Osiepaszwili lał go jak popadało. Na Kaukazie dziecko nieślubne jest rzeczą straszną, więc wszyscy go wyzywali. Mały Wowa od początku musiał się bronić, był bardzo zamkniętym smutnym dzieckiem. Potem jego matka stwierdziła, że dłużej tak być nie może i odwiozła go do swoich rodziców pod Ural. A tam oddali go swojemu kuzynostwu, którzy mieszkali w Leningradzie - wyjaśniła Krystyna Kurczab-Redlich.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości