Gorące tematy

Sylwester TVN w Warszawie. Znamy wszystkie gwiazdy imprezy!

Gorące tematy

Aktualizacja:

Już 31 grudnia w centrum stolicy - na pl. Bankowym - odbędzie się Sylwester TVN. Pięciogodzinną zabawę do białego rana zapewnią najjaśniejsze gwiazdy polskiej sceny muzycznej! Edyta Górniak, Bajm, Perfect i wielu innych. Wykonają największe polskie i światowe przeboje!

Już po raz piąty telewizja TVN i Urząd Miasta Stołecznego Warszawy łączą siły, aby zapewnić moc sylwestrowych wrażeń nie tylko mieszkańcom stolicy, ale też widzom przed telewizorami. Na wszystkich czeka pięć godzin wielobarwnego, dynamicznego i bogatego w spektakularne efekty specjalne oraz najnowsze technologie widowiska.

Sylwester TVN - kto wystąpi?

Najjaśniejszym punktem przełomowej nocy będą oczywiście występy gwiazd. Na sylwestrowej scenie TVN w tym roku zagrają: Sylwia Grzeszczak, Bajm, Edyta Górniak, Perfect, Natalia Szroeder, Kombii, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Patrycja Markowska, Pectus, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Ewelina Lisowska, Ania Karwan, Liber, Baranovski oraz Aleksandra Gintrowska. Plejada artystów wykona swoje największe przeboje oraz światowe hity, które królowały w rozgłośniach radiowych w ostatnich dekadach. Oprócz nich na sylwestrowej scenie pokaz swoich umiejętności dadzą także tancerze Egurrola Dance Studio.

Sylwester w Warszawie odbędzie się na Placu Bankowym

– Na naszych widzów czeka niezapomniana i pełna dobrej energii noc. Tegoroczny Sylwester na Placu Bankowym to będzie barwne, kolorowe show. Wystąpią wspaniali artyści. Usłyszymy przeboje polskie i zagraniczne, a oprawę choreograficzną widowiska stworzy Agustin Egurrola. Wraz z widzami TVN wejdziemy w Nowy Rok tanecznym krokiem i w dobrych humorach – mówi producentka imprezy, Bożena Janik.

mat. prasowe

Sylwester 2019 w Warszawie - gdzie oglądać?

Warszawa ponownie zostanie stolicą Sylwestra! Początek transmisji zabawy z pl. Bankowego już 31 grudnia o godz. 19.45 w TVN i na Playerze. Takiej imprezy nie można opuścić!

Zobacz film: Sylwester 2018/2019. Tysiące osób z całego kraju przywitały Nowy Rok w Warszawie

>>> Zobacz też:

Najlepsze zabawy na sylwestra dla dzieci

Gorące powitanie nowego roku. Ile będzie nas kosztował Sylwester 2019/2020?

Tylko u nas. Joanna Krupa zdradziła, ile przytyła w ciąży. Tego nie było na antenie! [wideo]

Autor: Paweł Jaskulski

Pozostałe wiadomości