Gorące tematy

Świetne wyniki oglądalności skoków w TVN i Eurosporcie 1. Przed nami Zimowe Igrzyska Olimpijskie

Gorące tematy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
Biuro Prasowe TVN
Skoki narciarskie w TVN

Podczas ostatniego weekendu Pucharu Świata w skokach narciarskich przed igrzyskami miliony widzów śledziły rywalizację w Willingen. Zarówno w trakcie sobotnich, jak i niedzielnych konkursów TVN był liderem rynku, a Eurosport 1 najchętniej oglądanym płatnym kanałem w Polsce.

Skoki narciarskie w TVN

W sobotę rywalizację najlepszych skoczków świata, wśród których ponownie zobaczyliśmy Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę i Pawła Wąska, oglądało w TVN i Eurosporcie 1 ponad 3,2 mln widzów. Z kolei niedzielne skoki przyciągnęły przez ekrany blisko 3 mln osób. W trakcie obu relacji TVN był zdecydowanie najpopularniejszym kanałem telewizyjnym w Polsce. Eurosport 1 podczas obu transmisji nie miał sobie równych wśród anten płatnych.

Skoki narciarskie na antenie TVN

 Historia Turnieju Czterech Skoczni
Historia Turnieju Czterech Skoczni Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Konkursy w Willingen były ostatnią próbą skoczków przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi. Najważniejsze sportowe wydarzenie roku rozpocznie się 4 lutego w Pekinie, a całe igrzyska dostępne będą na kanałach Eurosportu oraz w Playerze.

Sportowa zima w TVN Grupa Discovery

Dzięki kolejnym inwestycjom TVN Grupa Discovery rozwija ofertę dla widzów o jedno z najważniejszych praw sportowych w Polsce. Skoki narciarskie – ukochana dyscyplina sportowa Polaków – transmitowane są w TVN, Eurosporcie 1 i serwisie player.pl. To jeden z filarów zimowej oferty sportowej Grupy w Polsce, której perłą w koronie są Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Adam Barabasz

Źródło: Biuro Prasowe TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości