Gorące tematy

Świąteczne obrazki najmłodszych widzów Dzień Dobry TVN

Gorące tematy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Świąteczne rysunki najmłodszych widzów

Na Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia czekają przede wszystkim dzieci. To właśnie wtedy większość z nich otrzymuje swoje wymarzone prezenty. Co pod świątecznym drzewkiem chcieliby znaleźć najmłodsi widzowie Dzień Dobry TVN?

O jakich prezentach marzą najmłodsi widzowie Dzień Dobry TVN?

Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji poprosiliśmy naszych widzów o przesyłanie fotografii listów - laurek, które ich pociechy stworzyły dla Świętego Mikołaja. O czym marzą najmłodsi widzowie Dzień Dobry TVN? Jedno z dzieci poprosiło Świętego Mikołaja o 101 dalmatyńczyków. - Wyobrażasz sobie mieć w domu 101 dalmatyńczyków? - zapytała Paulina Krupińska. - Pozdrawiam rodziców i ciekawe, kto będzie z tymi psami wychodził - dodał ze śmiechem Damian Michałowski.

Wśród wymarzonych prezentów znalazła się także piłka z Euro 2020. O czym jeszcze marzą dzieciaki? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Laurki do świętego Mikołaja

Nadesłane do naszej redakcji obrazki dzieci stały się doskonałą okazją do tego, aby nasi prowadzący namalowali swoje świąteczne obrazki. Zarówno Paulina Krupińska, jak i Damian Michałowski zdecydowali się narysować Świętego Mikołaja. Jak im poszło? Które z nich może się pochwalić większym talentem? Odpowiedź znajdziecie w naszym materiale.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości