Gorące tematy

Specjalne wydanie „36,6”. Ewa Drzyzga: "Żeby mieć najświeższe informacje o koronawirusie i reagować na bieżąco"

Gorące tematy

Aktualizacja:

Pulmonolog, specjalista chorób zakaźnych i psycholog znajdą się wśród gości specjalnego wydania "36,6". Program na żywo będzie dotyczył koronawirusa, porozmawiamy nie tylko o medycynie - zapowiada prowadząca Ewa Drzyzga.

Oglądaj wydanie specjalne 36.6 na żywo i bez reklam w Player.pl POD TYM ADRESEM.

Sytuacja związana z koronawirusem na całym świecie jest bardzo dynamiczna. Dlatego - zdaniem Ewy Drzyzgi - ważne jest, by odpowiedzieć na pytania, które nurtują każdego z nas: co robić, jak się zachować, czy ulegać panice, gdzie jest prawda w tych wszystkich informacjach, które do nas docierają .

Postanowiliśmy z zespołem, że to wydanie "36,6" , które zwykle oglądacie o 18:00 jako program bardzo rzetelnie przygotowany dużo przed czasem, zrobić równie rzetelnie, ale na żywo. Tak, żeby mieć najświeższe informacje i reagować na bieżąco

Gośćmi będą m.in. pulmonolog i specjalista chorób zakaźnych.

Program będzie mówił nie tylko o medycynie, ale też o innych rzeczach, które są około medycyny, a nas nurtują, bo jesteśmy całością. To nie tylko nasze płuca i gardło atakuje wirus, ale to też nasza dusza, nasza psychika, która nie wie jak się zachować w tej sytuacji. To jest coś, z czym nigdy nie mieliśmy do czynienia, ani nasi dziadkowie, ani nasze dzieci

- podkreśla prowadząca. W związku z tym w programie będzie też rozmowa z psychologiem.

Rodzina zostaje zamknięta w czterech ścianach na kwarantannę. Jak się do siebie odnosić? Jak się zachować? Co ze sobą zrobić? To jeden z tematów, który będziemy poruszać

- zapowiada Ewa Drzyzga.

Specjalne wydanie programu "36,6" w TVN dzisiaj, w sobotę o godz. 18:00. Po zakończeniu program będzie kontynuowany w serwisie Player.pl.

***

Jeśli masz wysoką gorączkę, duszności, kaszel, bóle mięśni i czujesz się osłabiony bezzwłocznie zgłoś się do szpitala zakaźnego lub skontaktuj z najbliższą stacją sanepidu. Wszystkie niezbędne i najświeższe informacje dotyczące koronawirusa znajdziesz w Raporcie specjalnym o koronawirusie.

Zobacz też:

Polska zamyka granice. Galerie handlowe ograniczą działalność. Premier: "Najważniejsze słowa to bezpieczeństwo i odpowiedzialność"

Kuchnia antywirusowa - dania, którymi możesz wzmocnić odporność. Przepisy Mariety Mareckiej

Słynne muzea oferują wirtualne wycieczki, na które możesz się wybrać nie ruszając się z kanapy

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości