Gorące tematy

"Ród Smoka" - zapowiedź 7. odcinka. Co się wydarzy i kiedy oglądać?

Gorące tematy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Youtube
Symbol "Rodu Smoka"

Za nami kolejny odcinek serialu "Ród Smoka". Pojawiła się już zapowiedź 7., który będzie można obejrzeć w najbliższy poniedziałek. Co wydarzy się w nadchodzącej części? Jak potoczą się losy dawnych przyjaciółek? Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać 7. odcinek "Rodu Smoka".

7. odcinek "Rodu Smoka"

Zwiastun otwiera scena pogrzebu - wszystko wskazuje na to, że kolejnej małżonki Daemona, która zginęła śmiercią jeźdzcy smoków. W pierwszych sekundach słyszymy również słowa ojca zmarłej - Corlysa Valeryona, które wydaje się być retorycznym pytaniem: "Czym jest to krótkie, śmiertelne życie, jeśli nie pogonią za spuścizną?". W jednej ze scen nieznany autor mówi, że "jeśli chcesz być silną królową, twoi poddani muszą się ciebie bać". W tym samym czasie na ekranie widzimy żonę Viserysa Targaryena na statku, a chwile potem wchodzącą księżniczkę Rhaenyrę.

Ród Smoka

Relacja z premiery serialu "Ród smoka"
Relacja z premiery serialu "Ród smoka"
wideo 2/4

Ze zwiastunu dowiadujemy się również, że ktoś ukradł Vhagara, smoka Aegona. Nie wiemy jednak, ani kto to zrobił, ani który z bohaterów przekazuje tę informację. Wszystko wskazuje na to, że w kolejnym odcinku zobaczymy nasilenie się sporu między dwoma najważniejszymi damami dworu - córką i małżonką króla. "Dług musi zostać spłacony" oraz "jest to najgorsza ze zdrad" - padają słowa pod koniec zwiastunu. Fani prawdopodobnie mogą spodziewać się odcinka znacznie żywszego i pełnego akcji.

W poprzednim odcinku mieliśmy możliwość rozeznania się w nowej sytuacji - poznając dorastające już dzieci Alicent oraz Rhaenyry, a także konflikt między dwoma kobietami. Wygląda na to, że kolejny będzie pełen wartkiej akcji i przełomowych wydarzeń.

Gdzie oglądać 7. odcinek "Rodu Smoka"?

7. odcinek serialu "Ród Smoka" będzie można obejrzeć już 5 października 2022 roku na platformie HBO Max. Odcinek emitowany będzie na kanale telewizji w nocy z niedzielę na poniedziałek.

Poprzednie odcinki oraz główną historię - serial "Gra o Tron", również można obejrzeć na platformie HBO Max.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Youtube

Źródło zdjęcia głównego: NurPhoto / Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości