Gorące tematy

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na matury. "Uczniowie będą trochę inaczej potraktowani"

Gorące tematy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Super Ekspress/Krzysztof Jackowski
Osoba pisząca egzamin

Krzysztof Jackowski przepowiedział, co nas czeka w maju. Szczególnym wydarzeniem są w tym czasie matury, które zaczynają się 4 maja. Jakie przypuszczenia ma na ten temat jasnowidz? Czy tegoroczny egzamin dojrzałości będzie trudny?

Jasnowidz Jackowski o tym, co stanie się w maju

Krzysztof Jackowski w swojej przepowiedni na maj 2022 poruszył, w kontekście wojny, kwestię krajowych zapasów. Zwrócił także uwagę, że mogą zacząć pojawiać się pewne problemy z oszczędnościami ulokowanymi w bankach. Krzysztof Jackowski zaznaczył jednak, że nie chodzi o stratę pieniędzy, a jedynie pewne zachwiania płynności. Równocześnie jasnowidz ostrzegł przed trzymaniem oszczędności w domu. Według jego przeczuć w maju czekają na nas również liczne wydarzenia związane z agresją Rosji na Ukrainę.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Szczególne zainteresowanie wzbudził niezwykle aktualny temat nadchodzących egzaminów maturalnych. Czego możemy się spodziewać w tym czasie?

Jasnowidz Jackowski o maturach

Krzysztof Jackowski zapowiedział, że tegoroczni maturzyści będą zaskoczeni. Jego zdaniem tegoroczny egzamin będzie prosty niczym bułka z masłem. Według jasnowidza uczniowie na maturach w 2022 roku mogą się spodziewać odmiennego podejścia egzaminatorów niż ich koledzy z poprzednich latach.

- Nie będą one trudne. Być może nie będą trudne, bo czasy mamy trudne i może w ten sposób uczniowie będą trochę inaczej potraktowani - powiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski dla SE.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Super Ekspress/Krzysztof Jackowski

Źródło zdjęcia głównego: PeopleImages/Getty Images

Pozostałe wiadomości