Gorące tematy

Podaruj Misia komuś, kogo kochasz. "Pomaganie jest strasznie miłe"

Gorące tematy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Mateusz Jarosławski
Misie Fundacji TVN lecą do dzieci
Dzień Dobry TVNMisie Fundacji TVN lecą do dzieci

"Podaruj Misia" to wyjątkowa akcja charytatywna, którą organizuje Fundacja TVN "nie jesteś sam". Pieniądze, które uda się zebrać z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na budowę szpitala psychiatrycznego dla dzieci i młodzieży. Kto w tym roku zaangażował się w akcję i zaprojektował swojego misia? Dowiecie się tego z naszego materiału.

"Podaruj Misia" 2021. Kto zaangażował się w najnowszą edycję?

Fundacja TVN "nie jesteś sam" od 16 lat organizuje akcję charytatywną "Podaruj Misia". Każdy, kto zdecyduje się na zakup pluszaka, wspomoże budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka. Jak co roku, misie, które trafią do sprzedaży, zostały zaprojektowane przez największe polskie gwiazdy i osobowości telewizyjne.

- Od paru lat prosimy wybitnych polskich projektantów, aby wspólnie z gwiazdami zaprojektowali takie wybitne, modowe misie. W tym roku bardzo dziękujemy Robertowi Kupiszowi, Zosi Ślotale oraz Tomaszowi Ossolińskiemu, który jest z nami od zawsze, za te cudowne miśki - mówiła w rozmowie z naszym reporterem Katarzyna Kolenda-Zaleska, dziennikarka i prezes Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

Jedną z gwiazd, która zaprojektowała misia specjalnie dla Fundacji TVN "Nie jesteś sam", jest Paulina Krupińska, prowadząca Dzień Dobry TVN. - Zosia Ślotała zaprojektowała misia Paulina, który kojarzy się Podhalem i Góralami. Kocham Podhale, folklor i stroje z tamtego regionu. Elementy góralskości staram się przemycać do codziennych stylizacji - mówiła Paulina Krupińska. Do akcji "Podaruj Misia" włączyła się również Monika Olejnik, dziennikarka. - Uwielbiam tę akcję, bo dajemy misia komuś, kogo lubimy, kochamy, albo nie lubimy i być może polubimy. Pomaganie jest strasznie miłe - dodała dziennikarka.

Kto jeszcze zaangażował się w akcję? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Jak wesprzeć "Fundację TVN?

Warto dodać, że budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży można wspomóc nie tylko poprzez zakup misia. Osoby, które chcą pomóc mogą również:

  • wysyłać SMS-a o treści "Pomagam" pod numer 7126 (koszt SMS 1,23 zł z VAT);
  • wysyłać przelew na Telefon BLIK na numer 509 559 966;
  • dokonać wpłaty na konto PL 25 1140 1010 0000 2581 1800 1001;
  • na stronie fundacji wejść w zakładkę "wpłać online" lub kliknąć w przycisk "przekaż datek" na Facebooku i Instagramie Fundacji.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości