Gorące tematy

Piotr Kraśko dołącza do zespołu "Faktów" TVN i TVN24. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Gorące tematy

Aktualizacja:
Piotr Kraśko

Piotr Kraśko zasili grono gospodarzy głównego wydania programu "Fakty" i "Fakty po Faktach" w TVN24. Nasza redakcja gratuluje Piotrowi nowych wyzwań, życzy powodzenia i mocno trzyma za niego kciuki!

Piotr Kraśko nowym prowadzącym "Fakty"

Piotr Kraśko jeszcze w lipcu dołączy do zespołu "Faktów" TVN i TVN24. Do tej pory dziennikarz był gospodarzem "Faktów o świecie" w TVN24 BIS i współprowadził "Dzień Dobry TVN".

Świetnie nam się współpracowało z Piotrem przez ostatnie 4 lata. Cenię jego profesjonalizm, indywidualny styl i szeroką wiedzę niezbędną w newsach. Jestem pewien, że jego pasja i doświadczenie dziennikarskie będą dodatkowym wzmocnieniem zespołu tworzącego najlepszy program informacyjny w Polsce

- podkreśla Michał Samul, szef Pionu Informacji TVN, redaktor naczelny "Faktów" TVN i TVN24.

To wielki zaszczyt dołączyć do tak fantastycznej ekipy, którą od lat szczerze podziwiam. Wierzę, że to początek niezwykłej zawodowej przygody i najwspanialszego dziennikarskiego wyzwania

- mówi Piotr Kraśko.

Piotr Kraśko w Dzień Dobry TVN

W związku z nowymi obowiązkami będzie musiał ograniczyć aktywności w innych redakcjach. Redakcja Dzień Dobry TVN pracuje w tej chwili w trybie wakacyjnym. O składzie zespołu prowadzących nasz program śniadaniowy poinformujemy przed rozpoczęciem nowego sezonu

- informuje TVN.

Redakcja Dzień Dobry TVN serdecznie gratuluje Piotrowi, życzy powodzenia i trzyma za niego kciuki!

Piotr Kraśko w TVN od 2016 roku

Piotr Kraśko w swojej karierze relacjonował najważniejsze światowe wydarzenia i konflikty, m.in. wojnę w Iraku i Libanie, tsunami w Tajlandii i Japonii, konklawe w Watykanie, Euromajdan w Kijowie czy huragan Katrina. Przeprowadzał wywiady z wybitnymi postaciami takimi jak m.in. Benedykt XVI, Dalajlama, Madeleine Albright czy Bill Gates. W TVN24 i TVN24 BIS prowadził autorskie programy oraz wieczór wyborczy podczas amerykańskich wyborów prezydenckich w 2016 roku.

W 2018 roku w programie TVN "Wracajcie skąd przyszliście", przemierzył razem z jego uczestnikami jeden z najpopularniejszych szlaków migracyjnych w Europie.

Wcześniej, jako korespondent TVP pracował w w Brukseli, Rzymie i Waszyngtonie. Od 2008 prowadził główne wydanie "Wiadomości" a w latach 2012 - 2016 był ich redaktorem naczelnym.

Jest autorem książek reporterskich i dwukrotnym laureatem nagrody Wiktora.

- Można zmieniać scenografię, oprawę graficzną, montaż, ale jedna rzecz musi być niezmienna. To musi być program dla ludzi i o ludziach - mówił Piotr Kraśko o "Dzień Dobry TVN". Zobacz wideo:

Zobacz również:

Piotr Kraśko i skitour na Kasprowy Wierch pod okiem Andrzeja Bargiela. "Zjazd jest nagrodą za wielogodzinne podejście"

Piotr Kraśko w kopalni! Jak sobie poradził?

Karolina Ferenstein-Kraśko. Gałkowo to jej miejsce na ziemi. "Najważniejsza w życiu jest pasja, bo to ona daje szczęście"

Piotr Kraśko w Dzień Dobry TVN - zobacz!

Autor: Luiza Bebłot

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości