Gorące tematy

Pierwsza randka za granicą skończyła się koszmarem. Para poznała się na portalu randkowym

Gorące tematy

Autor:
Oskar
Netkowski
TikTokerka Phoebeaww

Phoebe Wintle z brytyjskiego Plymouth zrelacjonowała w sieci swoją nieudaną randkę, którą umówiła za pośrednictwem portalu randkowego Hinge. Do spotkania doszło za granicą, a dokładniej w Grecji. Blogerka przestrzega teraz inne dziewczyny przed tego typu spotkaniami.

Randka w ciemno za granicą - czy warto?

TikTokerka znana w sieci jako "Phoebeaww" poleciała z kandydatem na wybranka serca aż do Grecji, łudząc się, że trafiła jej się miłość życia. I choć od pierwszych chwil między niedoszłymi kochankami iskrzyło, finalnie okazało się, że pozory potrafią zmylić. Wszystko zaczęło się na portalu randkowym Hinge. Początkowo nic nie zaniepokoiło ani nie zwróciło szczególnej uwagi kobiety.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Wręcz przeciwnie. Z jej relacji wynika, a przynajmniej z jej początku, jakby ze zorganizowanej randki za granicą miał powstać niemalże scenariusz na film. Sama zresztą przyznała, że pierwsze trzy dni wyjazdu były rewelacyjne. O tym, jak bardzo się pomyliła, przekonała się nieco później.

Randka skończyła się koszmarem

Okazało się, że mężczyzna zainteresowany był nie tylko kobietą, z którą udał się na wyjazd, ale także z innymi, które wpadły mu w oko. W pewnym momencie przestał się krępować i flirtował z nimi na oczach Phoebe. Pod koniec wyjazdu para nie rozmawiała ze sobą nawet podczas lotu.

- To była dosłownie nasza pierwsza randka, poznaliśmy się na lotnisku. Pojechaliśmy na kilka dni do Grecji, czemu nie? Jesteśmy młodzi i wolni. Było miło, chodziliśmy do barów i naprawdę dobrze się dogadywaliśmy. Był bardzo zabawny. No ale pod koniec trzeciego dnia flirtował z inną dziewczyną przy basenie, a ja byłam trochę zirytowana, więc poszłam sama na plażę, usiadłam tam, przeczytałam książkę i zrobiłam sobie koktajl – powiedziała.

- Na plaży spotkałam innych ludzi, z którymi się bawiłam. Jestem przekonana, że mężczyzna, z którym poleciałam na wakacje, poszedł z dziewczyną z basenu na całość - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Matteo Colombo/Getty Images

Pozostałe wiadomości