Nowa para prowadzących w Dzień Dobry TVN zadebiutuje już w czwartek! Jakie czekają nas jeszcze nowości?

Gorące tematy

Aktualizacja:

Już od poniedziałku w Dzień Dobry TVN wielkie zmiany! Produkcja wzbogaci się o nowe cykle, program będzie się rozpoczynał o 8:00 i kończył o 11.30. W najbliższym tygodniu zadebiutują też nowi prowadzący: Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. O innych nowościach w wiosennej ramówce opowiedział dyrektor programowy TVN Discovery Edward Miszczak.

Nowi prowadzący Dzień Dobry TVN

Do tej pory w waszych domach gościli: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Od marca Dzień Dobry TVN poprowadzą również Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Informacja była niespodzianką dla widzów. Teraz już wiemy, kiedy nowi gospodarze zadebiutują na antenie.

Mamy nową parę, to Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Będą na antenie w czwartek. Trochę nad nimi pracowaliśmy, ale to utalentowane są osoby

- zdradził dyrektor programowy TVN Discovery Edward Miszczak.

Nowe formaty w Dzień Dobry TVN

Oprócz nowych prowadzących wiosną zobaczycie w naszym programie nowe cykle. Codziennie będziemy pokazywać metamorfozy widzów Dzień Dobry TVN, którzy zgłosili się przez formularz na naszej stronie internetowej. Zgłoszenia przyjmujemy pod tym adresem. W „Raz, dwa, trzy – piękna Ty” będzie można zobaczyć efekty pracy stylistów, makijażystów i fryzjerów.

„Co z tego wyrośnie?” to druga nowość w Dzień Dobry TVN. Nasz program będzie miał swoją działkę, na której wiosną posadzimy nasiona a jesienią zbierzemy plony. W cyklu ogrodniczym znajdziecie porady dotyczące pielęgnacji roślin oraz wskazówki, jak prowadzić własny „warzywniak”.

„Sama to ogarniesz!” to cykl, który szczególnie zainteresuje „Zosie-samosie” i wszystkie nasze widzki, które mają dryg do domowych napraw i nie boją się używać młotka i śrubokrętu. Dwie prowadzące pokażą w nim, jak naprawić różne sprzęty w domu, jak korzystać z narzędzi typu kombinerki oraz jak samemu i bez wydawania dużych pieniędzy zaaranżować mieszkanie, zrobić proste ozdoby i przeprowadzić nieskomplikowane remonty.

W każdy weekend będzie za to można poznać różne sposoby na spędzanie czasu z dzieckiem. O ciekawych pomysłach powiemy w „Świecie według Tadka”.

Wiosna w TVN

Wiosna na antenie TVN będzie obfitować w premiery, ale nie zabraknie też znanych i lubianych programów. Zobacz propozycje stacji, które będzie można oglądać już od marca.

"Motyw"

Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki w nowym serialu "Motyw".

Każdy jest zdolny do zła, potrzebny jest tylko motyw. "Motyw" to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie: Luiza, "Czarna" oraz Maks. Akcja 10-odcinkowego serialu rozgrywa się w Gdańsku. Fabułę otwiera zbrodnia, w jednej z gdańskich restauracji padają strzały, a sprawa zostaje przydzielona śledczemu z własnymi, dużymi problemami. Kto kłamie, a kto miał motyw? Wszystko wydaje się jasne, ale wcale takie nie jest. Sprawa co chwilę zmienia tor, aby rozwiązać zagadkę, należy zajrzeć w przeszłość. Serial reżyseruje jeden z najzdolniejszych twórców młodego pokolenia - Paweł Maślona. Premiera we wtorek, 3 marca o 21:30.

Kod genetyczny"

"Kod genetyczny" to serial obyczajowy z wątkiem kryminalnym, w którym tajemniczy wypadek stawia przeciwko sobie najbliższe osoby – ojca i syna. Ich historia to dramatyczny wybór pomiędzy lojalnością wobec rodziny, namiętnością i prawdą. Trójkąt miłosny nieuchronnie prowadzi bohaterów do tragedii. Namiętność, która nigdy nie powinna się zdarzyć niszczy ich dotychczasowy świat.Jak daleko można się posunąć, by stanąć w obronie najbliższych? W rolach głównych: Adam Woronowicz, Karolina Gruszka i Maciej Musiałowski. Serial "Kod genetyczny" jest kolejnym autorskim projektem stacji TVN. Premiera: w poniedziałek, 2 marca o 21:30.

To jest niesamowita relacja, bo ojciec i syn aspirują do tej samej kobiety, którą jest Karolina Gruszka. To jest bardzo trudna relacja. To jest taki serial obyczajowy z wątkiem kryminalnym. Świetna rola całej trójki

- mówi dyrektor Edward Miszczak.

„Chyłka – Kasacja"

To produkcja Player Original, oparta na pierwszym tomie serii Remigiusza Mroza o prawnikach z kancelarii Żelazny & McVay. Kiedy Piotr Langer junior zostaje oskarżony o brutalne morderstwo, jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen żąda, by obroną zajęła się Joanna Chyłka. Współpraca z aresztowanym okazuje się wyjątkowo trudna. Langer milczy, a prawnicy nie są w stanie ustalić przebiegu wydarzeń, które doprowadziły do jego zatrzymania. Dowody zebrane przez policję wskazują również na to, że podejrzany przebywał ze swoimi ofiarami w mieszkaniu jeszcze dziesięć dni po ich śmierci. Czy mimo tego Chyłce i Zordonowi uda się przekonać sędziów o niewinności klienta? Ambitny prokurator Karol Rejchert zrobi wszystko, by nie dopuścić do uniewinnienia młodego Langera. Wkrótce sprawa okaże się wyjątkowo skomplikowana i niebezpieczna nie tylko dla prawników, ale także ich bliskich. Premiera: 4 kwietnia, w sobotę, 20:00, TVN

Myślę, że to jest serial kultowy. On będzie na antenie TVN w okolicach kwietnia, a w maju nowa „Chyłka” będzie startowała na Playerze

- przyznał dyrektor programowy TVN Discovery.

"Szadź"

Nowością w Playerze będzie serial "Szadź", siedmioodcinkowy thriller z wątkiem kryminalnym w tle. To historia seryjnego mordercy oraz podążającej jego tropem komisarz policji. "Szadź" powstała na podstawie powieści kryminalnej Igora Brejdyganta. W rolach głównych Maciej Stuhr i Aleksandra Popławska, która próbuje rozwikłać kryminalną zagadkę. Policjantka nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej udział w śledztwie nie jest przypadkowy. Czy zdoła dotrzeć do mordercy, zanim ten wybierze kolejną ofiarę?

Już dawno nie widziałam takiej sytuacji, żebym podczas oglądania się trochę bał. Że nie mogłem doczekać podczas kolaudacji na kolejny odcinek

- przyznał dyrektor programowy Edward Miszczak.

"Ameryka Express"

„Ameryka Express” powraca! Nowa prowadząca i osiem całkowicie różnych par zupełnie nieświadomych co ich czeka! Swoich sił spróbują w Gwatemali i Kolumbii, gdzie zmierzą się z zadaniami i własnymi słabościami! Do biegu, gotowi, start!

W wiosennym sezonie w roli prowadzącej zobaczymy Darię Ładochę, zwyciężczynię drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”. Nikt jak ona nie zrozumie uczestników w chwilach ich zwątpienia, momentach triumfu i walce o wygraną. W wyścigu weźmie udział osiem niezwykłych par, które nigdy nie miałyby szansy spotkać się na co dzień. To będzie mieszanka wybuchowa! W programie zobaczymy: żonę Holywood, Iwonę Benjamin z mężem Reggiem, braci Grzegorza i Rafała Collinsów, Pawła Deląga z kompanem Dariuszem Lipką, Małgorzatę Heretyk z ukochanym Ernestem Musiałem, Patrycję Markowską z bratnią duszą, Żanetą Luberą, przyjaciółki Karolinę Pisarek i Martę Gajewską-Komorowską, Grażynę Wolszczak z synem Filipem Sikorą oraz kolegów: Marcina „Różala” Różalskiego z Bartoszem Fabińskim.

Nie zabraknie niespodzianek i nowych elementów gry. Oprócz czarnej flagi pojawi się czerwona, która zatrzymuje parę na 10 minut. Dodatkowo została wprowadzona czarna koperta, która zwalnia jedną parę od eliminacji. Będzie się działo! Nie zabraknie zwrotów akcji, niespodziewanych odmian losu i wielu emocji!

"Kuchenne rewolucje"

W nowym sezonie Magda Gessler podejmie się niemożliwego, aby stworzyć pełne oryginalnych smaków restauracje.

W nowych odcinkach najsłynniejsza polska restauratorka zawita między innymi do pizzerii „Amore Mio” w Chorzowie i „Pizza Bella” w Ustroniu. Królowa polskiej gastronomii przybędzie też na ratunek do Piły, gdzie mieści się café bar „Barka”. Przekonamy się także, jakie zmiany czekają warszawskie lokale „Na okrągło” i „Villa Ostródzka”. Przeniesiemy się także do Szczecinka i Banina położonego kilkanaście kilometrów od Gdańska. Wiosenne porządki wprowadzone zostaną również w Napachaniu.

Czy „Kuchenne rewolucje” zmienią upadające lokale w tętniące życiem miejsca? O tym przekonamy się już 5 marca.

"Hotel Paradise"

Legendarne reality show oferuje wyjątkową przygodę na indonezyjskiej wyspie Bali– w świecie miłości, rywalizacji, intryg i lojalności! To prawdopodobnie jedno z najpiękniejszych miejsc na kuli ziemskiej i śmiało można stwierdzić, że jeśli raj istnieje naprawdę, to musi wyglądać jak Bali. I jak w prawdziwym Edenie – obok miłości, tu również może zaczaić się grzech.

Zasady z pozoru są proste – uczestnicy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Mieszkańcy hotelu mają zaledwie kilka dni, by zdobyć miłość i stworzyć związek, który przetrwa ciężkie próby i w finale pozwoli im wygrać duże pieniądze. Podczas „Rajskiego rozdania” potwierdzają swoją lojalność i ponownie łączą się w pary. Aby osiągnąć swój cel, będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise pojawią się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga, czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić siłę uczuć i oddanie swojego partnera.

To turbo dopalacz siódemki i widzimy już, że gromadzi już bardzo dużo widzów w grupie 25-35. Nie ma lepszego programu na polskim rynku telewizyjnym

- powiedział w Dzień dobry TVN Edward Miszczak.

"Hotel Paradise" można oglądać od 24 lutego, poniedziałek – piątek, 20:00, na antenie TVN7.

Down the road. Zespół w trasie

„Down the road. Zespół w trasie” to nowy program Przemka Kossakowskiego, który przełamuje tabu. „Down the road. Zespół w trasie” opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Kossakowskim ruszają w podróż swojego życia. Wspólnie odwiedzą sześć krajów, a w drodze zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Bohaterowie „Down the road. Zespół w trasie” spróbują odnaleźć się w sytuacjach, w których dotąd nie mieli okazji brać udziału. Z pozoru proste, rutynowe czynności, nie są dla nich czymś oczywistym. To czas na przełamywanie własnych barier - lot helikopterem, spacer na wysokości albo nurkowanie w lodowatej wodzie.

Bardzo się baliśmy, czy dorośliśmy, jako rynek telewizyjny do tego, aby takie historie pokazywać, bo ta granica przejścia między programem telewizyjnym a życiem jest bardzo płytka, bardzo cienka. Belgowie się w tym programie zakochali, widzimy po wynikach pierwszego i drugiego odcinka, że Polacy też. To jest przykład programu telewizyjnego, w którym nie ma ani jednego hejtu

- mówi dyrektor programowy TVN Discovery Edward Miszczak.

Nowy odcinek w każdą niedzielę o godz. 22:05 w TTV!

Zobacz:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Magdalena Gudowska