Gorące tematy

„No Time to Die”. Ujawniono tytuł 25. filmu o Jamesie Bondzie

Gorące tematy

Aktualizacja:
dff31e76-1ea9-11e2-a550-0025b511226e.jpg

Daniel Craig po raz piąty - i ostatni - wcieli się w rolę agenta 007. Ujawniony właśnie tytuł 25. filmu z cyklu o Bondzie nosi znaczący jak się wydaję tytuł: "No Time to Die". Obraz wejdzie do kin już w pierwszej połowie 2020 r.

"Bond 25", jak do tej pory roboczo określano kolejną produkcję serii, będzie nosić tytuł "No Time to Die". 20 sierpnia ogłoszono tę informację na oficjalnym profilu Jamesa Bonda na Twitterze.

Bond 25, czyli "No Time to Die"

W rolę najlepszego agenta Jej Królewskiej Mości po raz ostatni wcieli się Daniel Craig. Aktor zagrał do tej pory w czterech filmach z serii: "Casino Royale", "007 Quantum of Solace", "Skyfall" i "Spectre". W obsadzie są ponadto: Ralph Fiennes, Léa Seydoux, Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear i Rami Malek jako czarny charakter. Za reżyserię odpowiada Cary Joji Fukunaga (1. sezon Detektywa).

O czym będzie "No Time to Die"?

Wiadomo również co nieco na temat fabuły „No time to die”. James Bond ma odejść z czynnej służby i wieść spokojne życie emeryta na Jamajce, ale godzi się pomóc swojemu znajomemu z CIA w uratowaniu znanego naukowca. Doprowadza go to do starcia z tajemniczym przeciwnikiem, dysponującym groźną technologią.

Brytyjska premiera filmu przewidziana jest na 3 kwietnia przyszłego roku. W USA do kin ma wejść 8 kwietnia. 

Autor: Bernadetta Jeleń

Źródło: BBC

Pozostałe wiadomości