3000. odcinek serialu "Na Wspólnej". Producenci przygotowali niespodzianki

Gorące tematy

Aktualizacja:

3000. odcinek serialu "Na Wspólnej" śladem amerykańskich produkcji - został stworzony w konwencji musicalu. Jest on naturalną kontynuacją wątków z odcinków poprzednich, jedynie z tą różnicą, że w kilku scenach są tańce i śpiew. Którzy z aktorów zaprezentują swój talent wokalny? Co się wydarzy w 3000. odcinku serialu?

W związku z emisją 3000. odcinka serialu "Na Wspólnej" producenci wraz z aktorami przygotowali dla widzów wyjątkowy prezent. Jest nim epizod musicalowy, w którym aktorzy dadzą popis swoich wokalnych umiejętności w specjalnie skomponowanych i napisanych na tę okazję utworach. Fani serialu usłyszą cztery premierowe piosenki w wykonaniu m.in. Mieczysława Hryniewicza (Włodek Zięba), Julii Chatys (Kasia Berg), Dawida Czupryńskiego (Bruno), Wojtka Rotowskiego (Jarek Berg), a także Sylwii Gliwy (Monika Cieślik). Jak ta ostatnia wspomina przygodę wokalną na planie serialu?

Śpiewam nisko i raczej aktorsko, nie umieć stanąć i wyśpiewać dźwięków. (...) Ale tam poszło całkiem nieźle i jestem mile zaskoczona.

- powiedziała aktorka.

Potwierdził to Robert Kudelski, serialowy Michał Brzozowski:

Spadłem z krzesła, jak zobaczyłem Sylwię, która zaczyna śpiewać. Ale naprawdę fajnie.

Czy aktorzy przypuszczali na początku, że serial doczeka się 3000. odcinka?

Na pewno to jest ogromne zaskoczenie. Pamiętam początki serialu, kiedy nikt nie wierzył, że uda nam się sto odcinków nakręcić, bo to na początku było chyba dwanaście. Potem powiedziano, że może sto, bo jednak scenografia była postawiona, ale nikt się nie spodziewał, że to będzie 3000 odcinków.

- powiedziała Joanna Jabłczyńska (serialowa Marta Hoffer).

>>> Zobacz także:

3000. odcinek "Na Wspólnej" - opis odcinka

Kasia, Bruno i Eliza z Jarkiem przychodzą rano na Wspólną dokończyć dekorację sali na urodziny pani Marii. Okazuje się, że cały bar jest zalany! Włodek jest zdecydowany odwołać przyjęcie, ale młodzi nie zamierzają się poddawać. Wzywają posiłki i biorą się ostro do pracy. I całe szczęście, bo na urodzinach Marii zdarzy się coś, co postawi na głowie życie niektórych z nich!

W 3000. odcinku senator Cieślik zostaje posądzony o romans ze swoją asystentką Żanetą! Prasa aż huczy, a Monika wyżywa się na mężu zazdrosna o to, że Damian nie z nią a z Żanetą ma tańczyć na turnieju. Przed rozpoczęciem konkursu Cieślików dopadają dziennikarze! Z senatorskiej pary chcą zrobić miazgę! Damian nie wytrzymuje!

O serialu

"Na Wspólnej" to niewątpliwie jeden z najdłużej emitowanych seriali w Polsce. Od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów, o czym może świadczyć kilkumilionowa – wciąż rosnąca w siłę – widownia.

"Na Wspólnej" jako jedyna tego typu produkcja emitowana jest przez cały rok, również w sezonie wakacyjnym, kiedy to króluje w rankingach oglądalności.

W 17-letniej swojej historii "Na Wspólnej" gościło na planie wielu znakomitych twórców i aktorów. To właśnie tutaj swoje pierwsze reżyserskie kroki stawiał Wojciech Smarzowski, twórca takich obrazów jak "Wesele", "Róża" czy "Wołyń". Z kolei przed kamerą w większych lub mniejszych rolach pojawili się Agnieszka Krukówna, Ewa Wiśniewska, Agnieszka Żulewska, Julia Pietrucha, Joanna Moro, Joanna Liszowska, Katarzyna Dąbrowska, Aleksandra Popławska, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Bartłomiej Topa, Paweł Domagała, Leszek Lichota, Paweł Deląg, Jacek Poniedziałek czy Antoni Królikowski.

Autor: Iza Dorf