Gorące tematy

MTV Video Music Awards 2020 odbędzie się mimo pandemii. Co z publicznością?

Gorące tematy


Organizatorzy gali MTV Video Music Awards zadecydowali, że nie odwołają imprezy. Jedno z najważniejszych w branży muzycznej wydarzeń - zgodnie z zapowiedziami - odbędzie się 30 sierpnia. Będzie to pierwsza tak duża impreza od czasu wybuchu pandemii. Przebiegnie jednak z pewnymi zmianami.

MTV Video Music Awards 2020

Stacja MTV potwierdziła, że gala MTV Video Music Awards nie zostanie odwołana i będzie miała miejsce 30 sierpnia w Barclays Center w Nowym Jorku. Będzie to pierwsze tak duże wydarzenie muzyczne od czasu wybuchu kryzysu epidemiologicznego.

Z uwagi na pandemię koronawirusa, organizatorzy zdecydowali się jednak wprowadzić pewne zmiany. Uroczystość odbędzie się z ograniczoną publicznością lub bez niej. Gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo zapewnił, że zdrowie i bezpieczeństwo gwiazd oraz ich fanów jest najważniejsze.

MTV Video Music Awards

MTV Video Music Awards uznawane są za jedną z najważniejszych muzycznych imprez na świecie. Każdego roku stacja MTV wręcza nagrody za najlepsze teledyski w kilkunastu kategoriach, w tym Najlepszy Teledysk Roku.

Od 2007 roku o zwycięzcach decydują głównie internauci. Profesjonalne jury typuje laureatów specjalistycznych kategorii, np. najlepsza reżyseria, efekty specjalne, montaż itp.

Zobacz też:

Koronawirus a rozrywka. Nowe zasady dotyczące imprez w otwartej przestrzeni

Sia została babcią. Rodzina 44-letniej piosenkarki znów się powiększyła

Kanye West z nowym utworem. „Wash Us In The Blood” nawiązuje do wydarzeń w USA

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości