Gorące tematy

"Jesteś za gruba, abym się z tobą spotykał". Słowa byłego chłopaka i nowa miłość zmotywowały ją do zrzucenia ponad 30 kg

Gorące tematy

Aktualizacja:
Thianchai Sitthikongsak/Getty Images

Miriam Blanco to 33-letnia matka czwórki dzieci, która po usłyszeniu bolesnych słów od byłego partnera i spotkaniu nowej miłości postanowiła przejść metamorfozę. Dzięki ćwiczeniom i diecie schudła z niemal 99 do 68 kg.

Nieprzyjemne uwagi byłego chłopaka

Miałam partnera, który zawsze mówił mi, że nikt nie chce skończyć z kimś grubym i że miałam szczęście, że w ogóle on ze mną jest. Pamiętam, że utkwiło mi to na długo - czasami wciąż do mnie wraca. Po jego odejściu byłam samotną matką dwójki dzieci w depresji. Nienawidziłam tego, jak wyglądałam. Miałam bardzo niską samoocenę

- powiedziała kobieta.

Na szczęście, po pewnym czasie Miriam Blanco spotkała na swojej drodze prawdziwą miłość i dzięki niej udało się jej przekształcić swój brak poczucia bezpieczeństwa w motywację do odchudzania.

Uzależnienie od treningów na siłowni

33-latka przyznała, że do zmiany stylu życia zdopingował ją również wypadek samochodowy, w wyniku którego zaczęła odczuwać silne bóle pleców. Aby nie połykać każdego dnia tabletek przeciwbólowych, postanowiła - za namową swojego obecnego partnera - wzmocnić mięśnie grzbietu.

On uwielbia ćwiczyć i wie bardzo dużo o zdrowym odżywianiu i kulturystyce

- zdradziła Miriam.

Wkrótce i ona uzależniła się od ćwiczeń na siłowni i nie odpuszcza ich nawet po wielogodzinnej pracy w zawodzie technika farmacji.

Nie ma magicznej pigułki, nie ma czegokolwiek, co spowoduje utratę wagi. Nie bez powodu nazywa się to 'ćwiczeniem'. Ciężka praca i poświęcenie prowadzą do celu

- stwierdziła kobieta, a następnie dodała:

Przestańcie słuchać innych i zmobilizujcie się do pracy nad sobą. Robicie to dla siebie, a nie dla innych

Miriam jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoją spektakularną metamorfozę. Przyznała, że otrzymuje wiele wiadomości, z których wynika, że jej historia zdopingowała inne osoby do zmiany stylu życia. Zdradziła, że po nadwadze zostały jej rozstępy i ma na nogach cellulit, ale nie zamierza się tym przyjmować, bo - jak stwierdziła - rzadko która kobieta ich nie ma.

Sylwia Bomba to uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem". W studiu programu zdradziła, jak schudła 30 kilogramów.

>>> Zobacz także:

Kelly Osborne przyznała się do operacji zmniejszenia żołądka. Od tamtej pory schudła 40 kg. "Jestem z tego duma"

Natalia Szymaniec z duetu Szparagi schudła 30 kg. "Kocham ten cellulit i te fałdki, które zostały"

Ciara miesiąc po porodzie wróciła do treningów. Chce zrzucić aż 20 kilogramów

Autor: Iza Dorf

Źródło: Fox News

Pozostałe wiadomości