Gorące tematy

Maja Hyży urodziła. Jak czuje się świeżo upieczona mama? Zobacz pierwsze zdjęcie maleństwa

Gorące tematy

Aktualizacja:
Maja Hyży

Maja Hyży urodziła córeczkę, Antosię, w piątek, 10 lipca 2020. Wraz z noworodkiem opuściła szpital w poniedziałek. Jak czują się świeżo upieczona mama, tata i ich pociecha? O samopoczucie piosenkarki i maluszka zapytaliśmy menadżerkę gwiazdy.

Maja Hyży urodziła

O tym, że Maja Hyży spodziewa się dziecka dowiedzieliśmy się pod koniec kwietnia. To trzecia pociecha piosenkarki, ale pierwszy owoc związku z partnerem, Konradem. Maja ma już bliźnięta z poprzedniego małżeństwa z Grzegorzem Hyży. Tym razem na świat przyszła córeczka, Antosia.

Maja oraz Antosia są zdrowe i bardzo szczęśliwe, że mogą być już w ramionach taty. Niestety przez pandemię poród oraz pobyt Mai w szpitalu był bez Konrada ale dziewczyny dały radę. Teraz wracają do domu odpoczywać i wspólnie celebrować każą chwilę z ślicznotką

- powiedziała nam Joanna Drabik, menadżerka Mai Hyży.

Konrad nie mógł być więc obecny podczas porodu ani pobytu ukochanej i świeżo upieczonej córeczki w szpitalu. Cieszy nas jednak wiadomość, że Maja i Antosia poradziły sobie śpiewająco, a także, że dziś czują się bardzo szczęśliwe, bo wyszły ze szpitala i trafiły prosto w ramiona dumnego taty.

Serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom! Maja podzieliła się również z nami pierwszym zdjęciem z córeczką.

Maja Hyży w ciąży

O swojej ciąży Maja Hyży poinformowała w mediach społecznościowych. To tam również podzieliła się informacją na temat płci maleństwa. Mogliśmy obejrzeć także relację z baby shower. Wokalistka dumnie prezentowała na zdjęciach swój ciążowy brzuszek, nie zwracając uwagi na krytyczne komentarze hejterów.

Dziecka spodziewa się także siostra wokalistki, Kaja Krygier, która poród zaplanowany ma dopiero na wrzesień. Siostry pojawiły się w naszym programie, by opowiedzieć o wspólnym ciążowym doświadczeniu.

Zobacz także:

Naga Lara Gessler na ulicach Warszawy. Zobacz zdjęcia z wyjątkowej sesji ciążowej

Maciej Zakościelny pochwalił się zdjęciami z synem. "Tacierzyństwo jest sexy"

Basia Kurdej-Szatan w zaawansowanej ciąży przesyła buziaki z Kasprowego. Czy to bezpieczne?

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości