Gorące tematy

Medal Olgi Tokarczuk i kurtka Bogusława Lindy z "Psów". Co jeszcze można kupić na aukcjach WOŚP?

Gorące tematy

Jerzy Owsiak | fot. East News

Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę 12.01.2020. Na konto Fundacji wpływają kolejne kwoty, a gwiazdy wystawiają na aukcjach coraz atrakcyjniejsze przedmioty. Które z nich cieszą się największą popularnością?

W niedzielę 13. stycznia znów zjednoczymy się i razem z Jurkiem Owsiakiem i WOŚP zagramy w szczytnym celu. Impreza co rok skupia wokół siebie grono ludzi o dobrych sercach. Jest to armia wolontariuszy, którzy tego dnia wyjdą na ulice i zbierać będą każdą złotówkę do WOŚP-owych puszek oraz ofiarodawców, którzy wystawiają swoje dobra na dedykowane aukcje. Wśród nich nie mogło zabraknąć gwiazd ze świata muzyki, sportu i show-biznesu.

Kto w tym roku gra razem z WOŚP?

Tegoroczne licytacje są niezwykle interesujące. Gwiazdy ofiarują wspólnie spędzony ze sobą czas, sesje zdjęciowe, wakacje, koncerty czy zakupy czy też rzeczy do których mają ogromny sentyment. Magda Gessler, Bogusław Linda, Ania Rubik – to tylko niektóre spośród wielu nazwisk gwiazd, które przyłączyły się w tym roku do największej akcji charytatywnej w Polsce, z nadzieją na pobicie kolejnego rekordu w zbiórce pieniędzy.

Rzeczy od serca

Spośród wszystkich aukcji wybraliśmy te, które w tym roku są najciekawsze. Licytujcie, bo naprawdę warto! Lista najciekawszych

Rzeczy od serca

W serwisie aukcje.wosp.org.pl znajdziecie jeszcze więcej interesujących aukcji. Licytować może każdy, ale też każdy może na licytację wystawić coś od siebie w ramach akcji „Rzeczy od serca”. Dołącz do grona osób, które w piękny sposób wsparły Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To naprawdę proste, a swoim działaniem wesprzesz dziecięcą medycynę zabiegową. Więcej informacji na stronie rzeczyodserca.pl.

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości