Gorące tematy

Lego Masters - najbardziej rozrywkowy program już 14 listopada w TVN

Gorące tematy

Lego Masters to świetna zabawa dla całej rodziny i możliwość wygrania wspaniałej nagrody! Najsłynniejsze klocki świata, budowle, jakie można zobaczyć tylko w filmach i zaciętą rywalizację można zobaczyć w jesiennej ramówce TVN.

Lego Masters na świecie

Program Lego Masters podbił serca widzów na wszystkich kontynentach. Hit oglądalności w USA, Australii, Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii. Teraz po raz pierwszy będzie można go zobaczyć w Polsce! Niezwykłe zadania, surowi jurorzy, wspaniali gracze i wielka nagroda!

Lego Masters - co to za program?

Przed nami sześć emocjonujących odcinków i sześć wyjątkowych par. W każdym odcinku uczestnicy będą musieli zmierzyć się z zadaniami oraz stworzyć spektakularne konstrukcje z klocków Lego. Będzie to sprawdzian zdolności uczestników, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka najsłabsza para opuści program. O finał zawalczą 3 najlepsze pary i będzie to prawdziwe starcie mistrzów! Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Lego i nagrodę 100 tysięcy złotych!

Lego Masters to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy. Uczestnicy będą tworzyć spektakularne miniatury budowli, pojazdów i miejsc, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. To wszystko powstanie z ponad miliona klocków Lego! Co więcej, gracze będą musieli zmierzyć się z presją czasu, rywalami oraz ogniem krytyki ekspertów. W programie na pewno nie zabraknie dużych emocji! Bo Lego Masters to przede wszystkim świetna zabawa dla wszystkich, w każdym wieku!

Lego Masters - gdzie i kiedy oglądać?

Lego Masters od soboty 14 listopada o 20:00 w TVN oraz player.pl

>>> Zobacz także:

"FAME czy SHAME" – jedyne takie reality show tylko w Playerze! 10 młodych celebrytów zamieszka w jednym domu

Wellman i Prokop o pożegnaniu z Dzień Dobry TVN: "Bardzo dziękujemy, że mamy takich fantastycznych widzów"

Emocje i wzruszenia w finale "Down the road. Zespół w trasie". Jak program zmienił podejście do osób z zespołem Downa?

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Iza Dorf

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości