Sześcioraczki zostają w domu. Mama: "Dopóki jesteśmy wszyscy w komplecie, jestem za to wdzięczna"

Gorące tematy

Aktualizacja:
Emilija Manevska/Getty Images

Zamknięte szkoły, przedszkola, żłobki i liczne ograniczenia – to sposób na walkę z koronawirusem w Polsce. Celebryci, lekarze i zwykli ludzie apelują o to, aby zostać w domu. Tak będzie też u szcześcioraczków z Tylmanowej. W sieci pojawiło się urocze zdjęcie.

Rodzina zostaje w domu

Inicjatywa, którą popiera wiele gwiazd i znanych osób ze świata show-biznesu, została w fantastyczny sposób odebrana przez Polaków, którzy w trosce o zdrowie swoje i najbliższych, ograniczają aktywności poza domem. O zdrowie dba też rodzina z Tylmanowej. Na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie, na którym znane w całej Polsce sześcioraczki wraz ze starszym bratem i mamą, cieszą się swoim towarzystwem.

Jak pewnie większość z Was my również zostajemy w domu. Zawiesiliśmy wizyty kontrolne i niestety rehabilitację. Jednak dopóki jesteśmy wszyscy w komplecie jestem za to wdzięczna ?Niby to takie oczywiste, ale nie zawsze możliwe... Życzę Wam zdrowia, dbajcie o siebie i swoich najbliższych ❤️

- napisała mama Klaudia Marzec.

Wsparcie wśród internautów

Zdjęcie wzbudziło wiele emocji u obserwujących profil. Komentujący nie kryją swojego zachwytu i chętnie kierują falę ciepłych słów w stronę całej rodziny:

Aż serce rośnie jak na was się patrzy??

? Wow takie zdjęcie to koniecznie w ramkę i nad kanapę albo nad łóżko zawiesić ❤️ zdrówka!! Jesteście cudowni ❤️

Dajesz im tyle ciepła,miłości i wartości rodzinnych ,oni jak już podrosna odwzajemnia to uczucie z podwójną siłą ?to Bedzie wspaniale. Chociaż już teraz czujesz się najbardziej Kochana mama na świecie. Cudownie?

Dzieci jak to dzieci- zawsze słodkie i śliczne, za to pani ? kobiecość sama w sobie, przepięknie ❤️

Trzymajcie się zdrowo! ? Domyślam się, że w tym czasie może być trudno w kwestii dodatkowej opieki nad tą wspaniałą gromadką więc życzę Wam jeszcze więcej mocy niż dotychczas ?

- wspierają obserwujący.

Pojawiają się również słowa wsparcia w trudnym czasie, gdzie głównym tematem jest koronawirus i reakcje na bieżące sytuacje. Internautki dzielą się wzajemnie dobrą radą:

Jeśli dostała Pani rozpiskę jak ćwiczyć z dziećmi ta przerwa nie musi niszczyć dotychczasowych osiągnięć. Dużo zdrówka i powodzonka??

- napisała jedna z fanek.

Jak wygląda dzień sześcioraczków? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Jak się nie nudzić w czasie pandemii? Całą rodziną pograjcie w planszówki!

„Efekt Domina” - pomoc przez muzykę i taniec. Animatorka kultury: "Warto rozwijać to, co dobrze działa"

Jak Alicja Janosz spędza czas z synkiem w domowym zaciszu? „Dobra muzyka i zabawa, to jest nasza rada”

Autor: Bartosz Tomaszewski