Gorące tematy

Finałowy sezon serialu "Kontrola" już niebawem w Playerze. Czym zaskoczą widzów premierowe odcinki?

Gorące tematy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
"Kontrola 4" od czerwca w serwisie Player.pl
"Kontrola 4" od czerwca w serwisie Player.pl
wideo 2/13

Miłośnicy serialu "Kontrola" mają powody do radości. Popularna produkcja doczekała się czwartego sezonu. Premierowe odcinki będzie można śledzić w serwisie Player.pl już od 1 czerwca 2022 roku. Czym zaskoczy widzów ostatnia odsłona losów ulubionych bohaterów?

"Kontrola", hit Playera, powraca z czwartym, finałowym sezonem. W rolach głównych zobaczymy Adriannę Chlebicką, Ewelinę Pankowską i Agatę Różycką. Gościnnie pojawią się również Cezary Żak, Dorota Stalińska, Robert Gonera, Jędrzej Hycnar, Areta Szpura oraz Katarzyna Zillmann. Seria licząca sześć odcinków zadebiutuje w Playerze już 1 czerwca. W tym samym czasie wszystkie sezony pojawią się również w serwisie discovery+.

"Kontrola 4" - finałowy sezon serialu w serwisie Player.pl

Serial "Kontrola" to niezwykle poruszająca historia o miłości autorstwa Nataszy Parzymies. Nie ulega wątpliwości, że dzieło uznanej reżyserki i scenarzystki filmowej błyskawicznie podbiło serca młodej publiczności. Po międzynarodowym sukcesie pierwszej serii, produkcja trafiła do serwisu Player.pl, gdzie widzowie mogli obejrzeć cieszącą się dużym zainteresowaniem kontynuację tej historii. Serial wyświetlany był także na polskich i zagranicznych festiwalach filmowych. Właśnie ogłoszono, że "Kontrola" zakwalifikowała się do Big Apple Film Festiwal, którego rozstrzygnięcie odbędzie się pod koniec maja br. w Nowym Jorku.

- Z przyjemnością obserwujemy to, co dzieje się wokół "Kontroli". Podczas niedawnego przedpremierowego pokazu, widzowie mogli obejrzeć cały czwarty sezon. Spotkał się on z bardzo entuzjastycznym przyjęciem ze strony dziennikarzy, branży, ale przede wszystkim publiczności. Nie ma wielu seriali, które by miały tak oddane grono fanów. Czekamy na czerwcową premierę serii, którą tym razem udostępnimy w całości - zapewnił Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

"Kontrola 4" - czy Majka i Natalia odnajdą się w finałowym sezonie?

Drogi Majki i Natalii krzyżują się po latach w obliczu tragedii. Dziewczyny będą musiały odnaleźć się w nowym świecie, w którym Majka jest mamą półtorarocznej Hani, a Natalia dziewczyną kochającej i wyrozumiałej Sylwii. Ich drogi się rozeszły, ale przeszłość i uczucie, które je połączyło, cały czas o sobie przypomina. Czy po tylu nieudanych próbach, dziewczyny będą chciały jeszcze zaryzykować?

"Kontrola 4" - premiera w serwisie Player.pl

W kontynuacji popularnego serialu widzowie w głównych rolach zobaczą Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Agatę Różycką (Sylwia), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek). Gościnnie pojawią się również Dorota Stalińska, Cezary Żak, Robert Gonera, Barbara Jonak, Jędrzej Hycnar, Katarzyna Zillmann oraz Areta Szpura.

Finałowa seria składająca się z sześciu odcinków zadebiutuje w Playerze już 1 czerwca, tym razem do serwisu trafi od razu całość. Również tego dnia, zgodnie z zapowiedziami, wszystkie cztery sezony "Kontroli" zasilą bibliotekę discovery+ jako pierwszy polski serial dostępny w ofercie zagranicznej platformy.

Serial produkuje Koskino. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Natasza Parzymies. Producentką z ramienia Koskino jest Natalia Grzegorzek, natomiast ze strony TVN i Player.pl, Marta Pasławska. Za zdjęcia odpowiada Filip Pasternak.

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze. Do tej pory w bibliotece znalazły się: seria "Chyłka", seriale "Skazana", "Szadź", "Żywioły Saszy - Ogień", "Nieobecni", "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", "Mamy to!", "Top Model. Front Row" czy reality show "Prince Charming".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości