Gorące tematy

Nowa uczestniczka "Królowych życia". Kim jest Sylwia Peretti?

Gorące tematy

Aktualizacja:

Rozpoczęła się kolejna edycja show TTV "Królowe życia". W tym sezonie rozgrywającą się w sercu Dolnego Śląska telenowelę dokumentalną urozmaici Sylwia Peretti. Kim jest nowa bohaterka 9. sezonu?

Nowa bohaterka "Królowych życia" - Sylwia Peretti

Bez wątpienia "Królowe życia" wzbudzają wielkie emocje. Niejednokrotnie duet Rafała i Gabriela czy Dagmary z synem Conanem rozbawiał widzów siedzących przed telewizorami. Wraz z nadejściem kolejnego sezonu okazało się jednak, że część uczestników pożegnała się z programem. Zastąpiono ich nowymi twarzami i dzięki temu w show ma szansę zaistnieć teraz pochodząca z Krakowa niespełna 40-letnia Sylwia.

Widzowie TVN mieli już szansę zobaczyć Peretti w 2011 roku, kiedy to pojawiła się w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler usiłowała pomóc restauracji, której kobieta była współwłaścicielką. Jej lokal pierwotnie nazywał się "U Jędzy", natomiast po zmianie "Edelweiss". Rewolucja niestety się nie udała i restauracja została zamknięta.

Od tamtej pory Sylwia działa w branży beauty. Prowadzi własny salon SPA oraz zajmuje się modelingiem. Jest matką 21-letniego Patryka oraz wielką fanką motoryzacji. Ponadto wiadomo, że wraz z mężem prowadzą nietypową firmę zajmującą się rozbrajaniem bomb oraz pocisków.

Pozostali uczestnicy 9. sezonu "Królowych życia"

W najnowszej edycji show zabraknie Rafała i Gabriela. Będziemy mogli natomiast śledzić dalsze losy Dagmary Kaźmierskiej, Kasi "Laluny Unique" Alexandera oraz Izabeli Macudzińskiej. Do obsady dołączy natomiast aż sześć nowych osób. Oprócz Sylwii Peretti będzie to Leon van Nispen, autor bloga Holender w Trójmieście, i jego mąż Damian Antczak van Nispen, a także Patrycja Banaś, Justyna Anna Wojciukiewicz oraz stylistka fryzur Anna Renusz.

Burzliwa miłość Rafała i Gabriela z "Królowych życia". "Na chwilę obecną postanowiliśmy oboje zająć się pracą":

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości