Gorące tematy

Chciał zażartować ze swojej żony i przerobił zdjęcia ich dzieci. Zaskakująca reakcja kobiety

Gorące tematy

Autor:
Oskar
Netkowski

Kenny Deuss zasypuje swój profil na Instagramie kadrami z pozornie skrajnie nieodpowiedzialnych zabaw z dziećmi. To jego odpowiedź na wiadomości od przewrażliwionej żony, która po porodzie wróciła do pracy. Za każdym razem, gdy pytała partnera o stan dzieci, ten wysyłał jej odpowiednio przerobione zdjęcie, a następnie publikował je w sieci.

Kenny Deuss - słynny ojciec z Instagrama

Tineke Vanobbergen i jej mąż Kenny Deuss zyskali popularność dzięki pomysłowości mężczyzny. Para kilka lat temu przywitała na świecie swoje drugie dziecko. To Kenny wziął na siebie opiekę nad maleństwem, kiedy jego żona postanowiła wrócić do pracy. Kobieta nie była jednak w stanie skupić się na obowiązkach. Cały czas zastanawiała się, czy z jej rodziną wszystko w porządku.

Mężczyzna, zmęczony pytaniami o to, czy radzi sobie z dziećmi, postanowił edytować każde zdjęcie z maluchami. - Lubię robić subtelne żarty, więc takie działanie było dla mnie oczywiste – zdradził w wywiadzie z "Today Parents".

Przerobione zdjęcia dzieci

Świeżo upieczona mama na początku była przerażona tym, co zobaczyła. Szybko jednak przekonała się do żartów i dołączyła do zabawy w przerabianie zdjęć. Dziś profil pary na Instagramie śledzi prawie pół miliona osób.

- Udajemy się do zabawnych miejsc, aby robić zdjęcia. Wszystko oczywiście odbywa się z zachowaniem bezpieczeństwa. Moje córki nadal nie zdają sobie sprawy, co się dzieje, ale uwielbiają to robić - przyznał dumny ojciec.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Vasyl Dolmatov/Getty Images

Pozostałe wiadomości