Gorące tematy

Kotka-milionerka. Co się stanie z kotką Karla Lagerfelda po jego śmierci?

Gorące tematy

Aktualizacja:

Karl Lagerfeld nie żyje, wielki projektant zmarł w wieku 85 lat. Lagerfeld miał niezwykłą słabość do swojej kotki o imieniu Choupette. Sam Lagerfeld żartował kiedyś, że gdyby małżeństwa między ludźmi a zwierzętami były dozwolone, bez wahania powiedziałby jej... sakramentalne "tak"!

Zobacz też:

Karl Lagerfeld nie żyje! Miał 85 lat

Karl Lageferd nie żyje, miał 85 lat

Karl Lagerfeld zmarł w wieku miał 85 lat. Lagerfeld był jedną z największych kultowych postaci w świecie mody. W ciągu ostatnich 36 lat kierował paryskim domem mody Chanel. Lagerfeld miał niezwykłą słabość do swojej kotki o imieniu Choupette. Kotka trafiła w jego ręce jako prezent, który podarował mu pod koniec 2011 roku Baptiste Giabiconi.

Więcej:

Czy wypuszczać kota z domu?

Sam Karl Lagerfeld nie miał dzieci, ale traktował ją jak własną córkę, a czasem śmiał się, że nawet jak własną... partnerkę!

- Żałuję, że nie ma jeszcze małżeństw dla ludzi i zwierząt... Nigdy bym nie przypuszczał, że mogę tak bardzo zakochać się w kocie – przyznał Karl Lagerfeld w jednym z wywiadów dla CNN.

Kotka Karla Lagerfelda - ma miliony euro na koncie!

Kotka Karla Lagerfelda jest z pewnością jednym z najbogatszych zwierzaków świata. Choupette w samym 2014 roku zarobiła... 3 miliony euro - wystąpiła m.in. w kampanii Opla Corsy i własnej linii kosmetyków.

Zobacz także: Najpopularniejsze koty rasowe

Choupette ma swój własny profil na Instagramie, na którym śledzi ją i jej luksusowe życie ponad 120 tysięcy fanów.

Niektórzy żartują, że w związku z tym, że Karl Lagerfeld nie miał dzieci, jego majątek może odziedziczyć... jego kotka! Majątek Lagerfelda szacowany jest na około 125 milionów dolarów.

Co teraz stanie się z kotką Choupette? Za życia Lagerfelda opiekowały się nią dwie nianie. Prawdopodobnie jedna z nich zaopiekuje się Choupette na stałe.

Więcej: Najpopularniejsze imiona dla kotów

Karl Lagerfeld kochał swoją kotkę Choupette ponad życie. Czasem żartował, że chciałby aby Choupette została jego żoną.

Pozostałe wiadomości