Trzyletnia dziewczynka weszła na dach budynku. "Jej matka była w pokoju obok"

Autor:
Daria
Pacańska,
ib/gp
Źródło:
TVN24
Uwaga! TVN: Śmiertelnie niebezpieczne przejście dla pieszych
Uwaga! TVN: Śmiertelnie niebezpieczne przejście dla pieszychUwaga! TVN
wideo 2/6

Trzyletnia dziewczynka weszła na dach budynku w Jeleniej Górze w województwie dolnośląskim. Dziecko wyszło z domu, korzystając z chwili nieuwagi matki. Malucha ściągnęli policjanci.

3-latka na dachu

We wtorek, 14 marca przed godziną 13. na dach jednego z budynków przy ulicy Piłsudskiego w Jeleniej Górze weszła mała dziewczynka. Wymknęła się z domu w trakcie zabawy, kiedy jej mama na chwilę spuściła ją z pola widzenia. Jak poinformowała rzeczniczka jeleniogórskiej policji Edyta Bagrowska, z mieszkania rodziny jest bardzo łatwy dostęp do dachu.

- Kiedy dziecko wyszło na dach, jej matka była w pokoju obok. Przybyli na miejsce policjanci zauważyli dziewczynkę na dachu i wbiegli po schodach na górę - tłumaczyła rzeczniczka.

Na miejscu pojawiła się straż pożarna

Funkcjonariusze najpierw pojawili się w mieszkaniu, a później ściągnęli dziewczynkę z dachu. Dziecko wróciło pod opiekę matki. Kobieta nie była pod wpływem alkoholu.

Na miejsce zostały wysłane także trzy zastępy straży pożarnej, w tym wóz z drabiną oraz skokochron. Pojawiła się także karetka pogotowia ratunkowego, gdyby konieczna była pomoc medyczna.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska, ib/gp

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: dies-irae/Getty Images

Pozostałe wiadomości