Gorące tematy

Spektakularna metamorfoza Adele. Trenerka gwiazd zdradziła, jak osiągnęła taki efekt

Gorące tematy


Ponad 40 kilogramów schudła ostatnio Adele. Nowa figura brytyjskiej wokalistki zaskoczyła fanów. Sekret tej niezwykłej przemiany zdradziła trenerka gwiazd, Camila Goodis.

Znakiem rozpoznawczym Adele od dawna był jej niesamowity głos oraz chwytające za serce utwory. Jednak nie tylko, wiele uwagi media poświęcały bowiem jej sylwetce. Piosenkarka przez wiele lat ignorowała komentarze na temat swojej tuszy i wielokrotnie podkreślała, że nie podda się presji społecznej i jeśli schudnie - to tylko dla siebie.

Adele schudła ponad 40 kilogramów

Na początku tego roku wszystkie media na świecie rozpisywały się na temat jej znacznie szczuplejszej figury. Gwiazda pokazała się w całkowicie nowej odsłonie podczas wakacji na Bahamach. Wielu mówiło, że po tak dużym spadku wagi ciężko ją rozpoznać.

Jak schudła Adele?

O tym, jak do tego doszło rozprawiali wszyscy. Teraz tajemnice jej treningów i przemiany wyjawia trenerka pilatesu, Camila Goodis. Kobieta jest dobrą znajomą piosenkarza Robbiego WIlliamsa oraz jego żony, Aydy. To właśnie przez tę parę poznała Adele i przeprowadziła dla nich wspólny trening w domu muzyka w Los Angeles.

Kobieta zdecydowała się na rozmowę z czasopismem “The Sun”, w której wyznała, że wokalistka nie znosi ćwiczeń i treningów, a 90% sukcesu jej przemiany to… dieta.

Opowiedziała też o zmianie nawyków żywieniowych, które mogą wpłynąć na tak spektakularną metamorfozę:

Rezygnacja z przetwarzanego jedzenia, napojów gazowanych oraz regularne ćwiczenia, jak cardio czy treningi siłowe, to zdecydowanie wpływa na sylwetkę.

Więcej:

Adele przeszła niesamowitą metamorfozę. Jest nie do poznania!

Najgłośniejsze rozstania 2019 roku. Wiśniewscy, Adele, Wieniawa. Kto jeszcze?

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney wzięli ślub

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości