Gorące tematy

"Hotel Paradise 3". Nathalia vs Kara, czyli partnerki Marcina i ich historia w programie. Z którą powinien być?

Gorące tematy

TVN7/Player

"Hotel Paradise" rządzi się swoimi prawami - żaden z uczestników nie może być pewien swojej pozycji. Z dnia na dzień sytuacja może zmienić się diametralnie i nawet najbardziej pewne pary mogą być zagrożone. Tak było również w przypadku Nathalii i Marcina, ale na ich relację wpłynęła osoba trzecia, Kara.

"Hotel Paradise 3". Nathalia i Marcin - historia związku

Nathalia Fok dołączyła do "Hotelu Paradise" po pierwszym tygodniu programu. Weszła pod pretekstem nauki tańca i od razu wpadła w oko Dawidowi i Marcinowi. Mężczyźni rywalizowali między sobą, a Natalia ostatecznie wybrała Marcina, z którym wytrwała do swojego ostatniego dnia w "Hotelu Paradise". Dziewczyna nie ukrywała, że czuje do Marcina coś więcej i była nawet gotowa przenieść się dla niego do innego miasta. Marcin był bardzo zaangażowany w relację z Nathalią, ale od początku mówił, że skończył wieloletni związek i chce być singlem. Pomimo to, okazywał Nathali uczucia, a reszta uczestników zgodnie twierdziła, że tworzy z nią piękną parę.

Podczas programu Nathalia mogła być pewna swojego partnera, dopóki na Zanzibarze nie pojawiła się Kara. Marcin nie krył zainteresowania nową uczestniczką, a Nathalia pierwszy raz zrobiła się zazdrosna. By pokazać Karze, jak mocna więź łączy ją z Marcinem, postanowiła pójść o krok dalej w ich znajomości. Była pewna, że dzięki temu ich związek będzie jeszcze silniejszy.

Kara szybko opuściła program i Natalia znów mogła się poczuć pewnie.

Obrót spraw w "Hotelu Paradise"

Sytuacja w "Hotelu Paradise" jest jednak nieprzewidywalna. Nathalia musiała opuścić program - zadecydował o tym Krzysiek, który stwierdził, że jej relacja z Marcinem nie ma przyszłości. Marcin zdobył się na szczery gest i chciał opuścić program zamiast swojej partnerki. To niestety nie było możliwe.

Chwilę po odejściu Nathalii, do programu wraz z Kamilem wróciła Kara. To była szansa dla Marcina na zostanie w "Hotelu Pradise". Tak też się stało - Kara i Marcin zostali parą. Między nimi mocno zaiskrzyło, a ich druga wspólna noc skończyła się seksem.

Reszta uczestników nie kryła zdziwienia, kiedy zobaczyła szybko rozwijającą się relację Kary i Marcina. Tylko Krystian zdobył się na odwagę i powiedział Marcinowi, że ze względu na uczucia Nathalii mógł poczekać na koniec programu, by kontynuować relację z Karą.

Walka o serce Marcina

Choć relacja Kary i Marcina przypomina związek idealny to wszyscy z "Hotelu Paradise" pamiętają, że nie tak dawno podobnie wyglądała jego relacja z Nathalią.

Nathalia nie kryje rozczarowania i na swoich social mediach nie boi się mówić o tym, co czuje i jak mocno jest rozczarowana Marcinem. Chłopak złamał jej serce. Obiecała jednak swoim obserwatorom, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Zdaje się, że jeszcze będzie gorąco.

Zobacz wideo: "Hotel Paradise 3". Marcin radzi się innych uczestników

Zobacz również >>>

Jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka w sieci? "Kontrola czy zakazywanie są mało skuteczne"

Wiktoria ma 20 lat. "To moja ostatnia nadzieja na bycie mamą. Pomóżcie"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". U Izy i Kamila "iskrzy"

Autor: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości