Gorące tematy

Najlepsze filmy na Walentynki. Co obejrzeć w ten wyjątkowy dzień?

Gorące tematy

Aktualizacja:
gettyimages.com/ svetikd

Nie masz pomysłu na walentynkowy wieczór? Romantyczny film to zawsze dobry pomysł! Przedstawiamy listę siedmiu filmowych klasyków, które idealnie sprawdzą się podczas święta zakochanych... i nie tylko!

„Dwa tygodnie na miłość”

Młoda prawniczka Lucy (w tej roli Sandra Bullock) jest przeciwniczką wyburzania starych domów. Zawiera więc umowę z bogatym Georgem Wadem (Hugh Grant), który ma zburzyć szczególnie ważny dla niej budynek. Z czasem mężczyzna całkowicie uzależnia się od pięknej dziewczyny. Czy uczucie okaże się tak silne, że przetrwa kryzysy? Przy tej komedii moc wzruszeń gwarantowana!

„Mamma mia”

Nie każdy jest fanem musicali, ale ten porwie wszystkich! Chwytająca za serce historia, sympatyczni bohaterowie i największe przeboje zespołu ABBA. A to wszystko na tle malowniczych widoków słonecznej Grecji. Jeżeli jeden film to dla was za mało, bez obaw. Powstała też druga część filmu - „Mamma mia! Here we go again”. Gwiazdorska obsada zadba, żeby uśmiech na długo nie schodził wam z twarzy. A może w filmie znajdziecie inspirację na własny ślub?

„Pretty Woman”

Historia jak z bajki. Ona jest panną lekkich obyczajów, on majętnym biznesmenem, który staje się jej księciem na białym koniu. Julia Roberts i Richard Gere w głównych rolach współczesnej historii o Kopciuszku. Film, chociaż ma już swoje lata jest ponadczasowy. Piękny i poruszający klasyk wprowadzi romantyczną atmosferę na cały wieczór!

„Pamiętnik”

Miłość, która przetrwa wszystko. Stary mężczyzna czyta chorej na Alzheimera kobiecie pamiętnik opisujący historię miłości dziewczyny z zamożnego domu i ubogiego pracownika tartaku. Z czasem staje się jasne, kto jest bohaterem romantycznej historii. To prawdziwy wyciskacz łez, który na długo pozostanie w waszej pamięci!

„Masz wiadomość”

Manhattan. Dwoje nieznanych sobie ludzi pracuje w tej samej branży. Ona jest właścicielką niewielkiego lokalu, w którym sprzedaje książki dla dzieci. On jest właścicielem sieci księgarń. Któregoś dnia nawiązują przypadkowy kontakt przez internet - tak rodzi się wzajemna sympatia. Meg Ryan i Tom Hanks w ciepłej i magicznej komedii umilą wam wieczór.

„Notting Hill”

William Thacker jest właścicielem niewielkiej księgarni, znajdującej się w urokliwej dzielnicy Londynu. Jego życie miłosne jest katastrofą. To się zmienia, gdy do jego sklepu wchodzi znana aktorka filmowa. Ta komedia naprzemiennie rozbawi was i wzruszy. Hugh Grant i Julia Roberts zadbali, żeby film stał się klasykiem. Nigdy się nie nudzi!

„Moje wielkie greckie wesele”

Trzydziestoletnia, pochodząca z konserwatywnej rodziny Tula w końcu się zakochuje. I to w Amerykaninie! Zanim para stanie na ślubnym kobiercu, ich związek musi zostać zaakceptowany przez liczną rodzinę Greczynki. Pełna zabawnych zwrotów komedia doczekała się drugiej części, którą zobaczycie już dzisiaj o 20:00 w TVN7! Lekki, przyjemny i zabawny film na miły wieczór we dwoje!

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości