Gorące tematy

Festiwal muzyczny Freekwencja - gdzie zagrają Podsiadło, Zalewski, Rojek, Zawiałow? Wszystko zależy… od was

Gorące tematy

Aktualizacja:
Jena Ardell/Getty Images

Polscy artyści znów ruszają z ciekawą inicjatywą w słusznym celu. Największe muzyczne nazwiska, jak Dawid Podsiadło, Artur Rojek, Daria Zawiałow czy Krzysztof Zalewski zagrają na festiwalu muzycznym Freekwencja. Miejsce, w którym odbędzie się wydarzenie, jeszcze nie jest znane. Festiwal odbędzie się w mieście, w którym frekwencja wyborcza będzie najwyższa.

Festiwal Freekwencja

Swoją obecność na Festiwalu Freekwencja potwierdzili: Artur Rojek, Clock Machine, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Miuosh, Mrozu, Organek, Pezet, Ralph Kaminski, Sokół i Żabson. Lista jednak wciąż nie jest zamknięta, dlatego istnieje spora szansa, że do topowych muzyków dołączą kolejni. Wszystkie tegoroczne festiwale muzyczne zostały odwołane ze względu na pandemię koronawirusa, dlatego możliwość wzięcia udziału w takim wydarzeniu jest na wagę złota. Taka okazja w tym roku może już się nie powtórzyć. Wciąż nie wiadomo, kiedy na nowo wydane zostanie pozwolenie na organizację zgromadzeń.

Festiwal muzyczny za darmo

Jest tylko jeden sposób na to, aby śmietanka polskiej sceny muzycznej wystąpiła właśnie w twoim mieście. Trzeba zagłosować w wyborach, podnosząc frekwencję.

Artyści ogłaszają challenge miast, czyli darmowy festiwal dla mieszkańców danego miasta z najwyższą frekwencją w wyborach! Oddanie głosu w wyborach na prezydenta może przyczynić się do zorganizowania udziału festiwalu muzycznego w Waszym mieście

- czytamy na stronie organizatora.

Gdzie taki festiwal może mieć miejsce?

Do akcji zapraszamy miasta, które będą w stanie zapewnić odpowiednią infrastrukturę do organizacji i realizacji festiwalu w takiej skali. Przyjęliśmy, że są to miasta powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Z każdej części Polski będziecie w stanie swobodnie dojechać do tego miasta

- opowiadają na stronie wydarzenia pomysłodawcy.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Śląsk jak malowany. Artystka znalazła wyjątkowy sposób na opowiedzenie o swoich rodzinnych stronach

Opera w Barcelonie znów otwarta. Na widowni 2,5 tys. nietypowych gości

Niezwykła rodzina i nieprzeciętny zawód. Czym zajmują się introligatorzy i dlaczego kochają to, co robią?

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości