Gorące tematy

Najostrzejsza pizza w Polsce. Zjesz ją? Dostajesz 1500 złotych!

Gorące tematy


Filip Chajzer i Robert Stockinger podjęli wyzwanie i spróbowali zjeść najostrzejszą pizzę w Polsce. "Jesteśmy idiotami i spróbujemy ją zjeść" - powiedzieli Chajzer i Stockinger tuż przed wyzwaniem. Udało się?

Zobacz:

"Jak zjadłam pizzę, to miałam depresję" Wieniawa uczulona na gluten

Filip Chajzer i Robert Stockinger podjęli wyzwanie i spróbowali zjeść najostrzejszą pizzę w Polsce. Warunki były bardzo proste: 30 minut na zjedzenie całej pizzy, nie wolno pizzy niczym popijać. Jeśli Chajzer i Stockinger zjedliby całą pizzę, zarobiliby 1500 złotych!

Zazwyczaj ludzie zjadają jeden kawałek, to jest taka granica - powiedział tuż przed wyzwaniem pracownik pizzerii.

Zadanie okazało się trudniejsze, niż Chajzer i Stockinger przewidzieli! Nie udało im się zjeść nawet jednego kawałka. Mimo wszystko, właściciel pizzerii postanowił przekazać 500 złotych na naszą zbiórkę. Chajzer i Stockinger się dołączyli! Dzięki temu aż 1500 złotych powędrowało na zbiórkę pieniędzy na Fundację "Znajdki".

>>> Zobacz też:

Adopcja trudnego psa - jak sobie z nim radzić? Dziś Światowy Dzień Zwierząt Bezdomnych

Więcej:

Kulinarna rozpusta dla dzieci - pizza!

Najostrzejsza pizza w Polsce. Podejmiesz wyzwanie?

Każda osoba, która w naszym lokalu zje piekielnie ostrą pizze Fuoco Infernale w rozmiarze 45 cm, samodzielnie bez przepijania napojami, otrzyma 1500 zł w gotówce i bon o wartości 50 zł do wykorzystania w naszej pizzerii! (...) Czas na zjedzenie piekielnie ostrej pizzy Fuoco Infernale to 30 min. - czytamy na stronie internetowej pizzerii.

A wy? Podjęlibyście to wyzwanie?

Zobacz też: Prawdziwa włoska pizza

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości