Gorące tematy

Bus #tematdlauwagi ponownie wyruszy w trasę. Gdzie będzie można go spotkać?

Gorące tematy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
tvn.pl

Pandemia i wprowadzone obostrzenia sprawiły, że reporterzy programu "Uwaga! TVN" mieli utrudnione zadnie. Nie mogli jeździć po kraju, spotykać się widzami i przybliżać innym trudne historie. Na szczęście sytuacja powoli się normalizuje, a kolejne zakazy są znoszone. Dzięki temu bus oznaczony #tematdlauwagi ponownie wyruszy w Polskę. Gdzie będzie można go spotkać?

Bus #tematdlauwagi wraca na polskie drogi

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa bus #tematdlauwagi ponownie wyjedzie na polskie ulice. Prowadzący programu "Uwaga! TVN" – Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński – spotkają się z mieszkańcami różnych miast i wysłuchają ich historii. - Cieszymy się na bezpośredni kontakt z widzami. Wiemy, że niektórych historii nie da się łatwo opisać. Nasi dziennikarze postarają się pomóc i wysłuchać każdego tematu, nawet tego najbardziej skomplikowanego. Mamy świadomość, że osobisty kontakt ważny jest nie tylko dla nas, ale również dla Państwa" - mówi Aleksandra Rejnowicz, producentka programu "Uwaga!".

- Wiemy, że są sprawy, które ciężko "przeskoczyć" bez pomocy mediów. Jeśli w Waszej okolicy dzieją się rzeczy dla "Uwagi! TVN", przyjdźcie do nas i opowiedzcie nam o tym. Dedykowany bus #tematdlauwagi, którym przemierzaliśmy Polskę przed pandemią ponownie odwiedzi różne zakątki kraju. Dziennikarze programu będą czekać na spotkanie z Państwem na głównych placach i rynkach, w busie oznaczonym #tematdlauwagi"- dodaje Joanna Leszczyńska-Ceglarz, wydawca i szefowa sekcji internetowej "Uwagi! TVN".

Bus #teamatdlauwagi. Gdzie będzie można go spotkać?

Już w najbliższych dniach bus #tematdlauwagi zawita do Płocka, następnie pojawi się w Puławach i Ostrołęce. Wkrótce dołączą do nich kolejne miasta, które odwiedzi ekipa programu. O wszystkich widzowie znajdą informacje na oficjalnej stronie programu oraz w mediach społecznościowych "Uwagi!". Spotkania z lokalną społecznością odbędą się oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. 

Bus #tematdlauwagi pierwszy raz na polskie drogi wyjechał w listopadzie 2019 roku. Zanim pandemia zamknęła nas w domach, reporterzy "Uwagi! TVN" dotarli do ponad dwudziestu miast, m.in. Ciechanowa, Płońska, Olecka, Oświęcimia, Piotrkowa Trybunalskiego i Katowic. Zawsze niosąc pomoc potrzebującym, w końcu "Uwaga! w Twojej sprawie"!

Zobacz także:

Zobacz wideo: Zamknięty szpital onkologiczny w Częstochowie

Uwaga! TVN: Zamknięty szpital onkologiczny w Częstochowie
Uwaga! TVN: Zamknięty szpital onkologiczny w Częstochowie
  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości