Mama Ginekolog zebrała ponad trzy miliony złotych na rzecz WOŚP!

Gorące tematy

Tomasz Urbanek / East News (1)

Blogerka po raz drugi wystawiła na sprzedaż e-booki, z których cały dochód zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W zeszłym roku zebrała 1,2 miliona złotych. Choć ciężko w to uwierzyć, w tym roku kwota jest ponad dwukrotnie wyższa.

Mama Ginekolog w tym roku ponownie zaangażowała się w wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na wsparcie Orkiestry przeznaczyła zysk m.in. ze swoich czterech e-booków.

Co Mama Ginekolog wystawiła na sprzedaż WOŚP?

W zeszłym roku fani kobiety mogli kupić dwa #instaseriale - "O miłości" lub "O ślubie". Materiały na co dzień dostępne są w formie książki, przez kilka dni w roku można otrzymać je w wersji wirtualnej. Na 28. Finał do oferty dodała e-booki "O gotowaniu" oraz jego drugą część o tytule "Dokładka". Te propozycje są połączeniem książki kucharskiej oraz historii o życiu autorki.

Poza sprzedażą tych czterech pozycji, do zbiórki postanowiła również wykorzystać swoje zasięgi na Instagramie. Różnego rodzaju firmy czy osoby publiczne mogły wpłacać "cegiełki" (każda kosztowała 1000zł) w zamian za publikację jednego InstaStory promującego ich konto na profilu blogerki. Równocześnie zdecydowała się trzymać swoich zasad etycznych i dokonała zwrotu pieniędzy dla firm, które nie były zgodne z promowanymi przez nią wartościami czy zasadami zdrowotnymi. Działania spotkały się z ogromnym zainteresowaniem obserwatorów, czego skutkiem jest imponujący wynik zbiórki.

Ile pieniędzy na WOŚP zebrała Mama Ginekolog?

W ciągu zaledwie trzech dni (pomiędzy 10 a 12 stycznia) Nicole Sochacki-Wójcicka uzbierała ok. 3,3 miliona zlotych. Podana kwota jest kwotą brutto, a na ostateczną trzeba będzie poczekać kilka dni. Warto wspomnieć, że blogerka w przelewie na rzecz WOŚP uwzględniła również zyski ze sprzedaży innych produktów w sklepie internetowym.

Więcej:

Autor: Pola Namysł