Big Brother: 10. tys zgłoszeń do 2. edycji programu TVN

Gorące tematy

fot. Big Brother

Trwają castingi do jesiennej edycji reality-show Big Brother. Na razie zgłosiło się już ok. 10 tys. osób. Wiemy, kto jest pierwszym uczestnikiem nowej edycji programu.

Pierwsza edycja Big Brother Polska rozpoczęła się 3 marca 2001 roku. W listopadzie 2018 roku TVN Discovery Polska ogłosił start nowej edycji programu, tym razem format pokazywany był na antenie TVN7. Decyzja o przywróceniu show była dla wielu zaskoczeniem, ale i została przyjęta z dużym zainteresowaniem. 17 marca 2019 roku miała miejsce emisja pierwszego odcinka nowej edycji Wielkiego Brata, a finałowy odcinek Big Brother Arena został pokazany niemal trzy miesiące później - 16 czerwca. Zwyciężczynią programu została Magdalena Wójcik.

>>> Zobacz więcej:

Castingi do kolejnej edycji Big Brothera

Big Brother okazał się wielkim sukcesem. Na kilka dni przed finałem wiosennej edycji Wielkiego Brata, TVN Discovery Polska zdecydował, że format będzie kontynuowany. Jesienna edycja programu zostanie wyemitowana na antenie TVN7. Będzie ją można również obejrzeć na platformie player.pl.

W chwili obecnej trwają castingi do jesiennej edycji Big Brothera. Do tej pory zgłosiło się już 10 tys. chętnych! Osoby, które są zainteresowane zamieszkaniem w domu Wielkiego Brata mogą aplikować za pośrednictwem strony castingbb.tvn.pl

Na razie wiadomo, że wśród uczestników jesiennej edycji Big Brothera widzowie zobaczą Karolinę Włodarską, która chwilę przed finałem wiosennej edycji na dwa dni wprowadziła się do domu Wielkiego Brata.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN