Gorące tematy

Bezpłatny pokaz "Kontroli 4". Spotkaj się z twórcami i celebruj Pride Month

Gorące tematy

Autor:
Oskar
Netkowski
PlayerSpecjalny pokaz "Kontroli 4"

"Kontrola 4" nie przestaje budzić emocji. Ci, którzy są już po seansie najnowszego sezonu queerowej produkcji, z pewnością dalej żyją losami głównych bohaterek. W sobotę 25 czerwca w warszawskiej Kinotece odbędzie się darmowy pokaz serialu. Dodatkowo przewidziane jest spotkanie z twórcami.

"Kontrola 4" - o czym jest serial?

Serial "Kontrola" to dzieło Nataszy Parzymies - studentki Warszawskiej Szkoły Filmowej. Produkcja bardzo szybko stała się międzynarodowym hitem. Pierwszy odcinek ma ponad 26 milionów wyświetleń na YouTube. Produkcja trafiła do serwisu Player.pl, gdzie widzowie mogli obejrzeć cieszącą się dużym zainteresowaniem kontynuację tej historii. Serial wyświetlany był także na polskich i zagranicznych festiwalach filmowych.

W czwartym sezonie losy Majki i Natalii krzyżują się. Bohaterki spotykały się po latach w obliczu tragedii. Dziewczyny będą musiały odnaleźć się w nowym świecie, w którym Majka jest mamą półtorarocznej Hani, a Natalia dziewczyną kochającej i wyrozumiałej Sylwii. Ich drogi się rozeszły, ale przeszłość i uczucie, które je połączyło, cały czas o sobie przypomina. Czy po tylu nieudanych próbach dziewczyny będą chciały jeszcze zaryzykować?

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

W kontynuacji popularnego serialu widzowie w głównych rolach zobaczą Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Agatę Różycką (Sylwia), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek). Gościnnie pojawią się również Dorota Stalińska, Cezary Żak, Robert Gonera, Barbara Jonak, Jędrzej Hycnar, Katarzyna Zillmann oraz Areta Szpura.

"Kontrola 4" - bezpłatny pokaz w Kinotece

To już koniec historii miłości Majki i Natalii. Z tej okazji 25 czerwca 2022 roku na "afterze" po Paradzie Równości odbędzie się specjalny pokaz serialu "Kontrola 4" w warszawskiej Kinotece. W programie znajdzie się panel dyskusyjny z zaproszonymi mówcami, prowadzony będzie przez Gabrielę Żylińską.

Finałowa seria składająca się z sześciu odcinków zadebiutuje i dostępna jest także na Playerze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości