Gorące tematy

Makabryczne odkrycie w Będzinie. W samochodzie znaleziono zawinięte w dywan zwłoki. Właściciel auta nie żyje

Gorące tematy

Autor:
mag/
tam/tvn24,
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
tvn24.pl
Policyjny kogut na dachu radiowozu, w tle stara kamienica.

W śląskim Będzinie dokonano makabrycznego odkrycia. W zaparkowanym na terenie osiedla Syberka samochodzie znaleziono zawinięte w dywan zwłoki kobiety. Właściciel auta również nie żyje. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Zwłoki w samochodzie na będzińskim osiedlu

We wtorek, 16 sierpnia br. do Komendy Powiatowej Policji w Będzinie wpłynęło zgłoszenie o nieprzyjemnym zapachu wydobywającym się z pojazdu zaparkowanego na terenie osiedla Syberka. Okazało się, że w bagażniku auta znajdowało się zawinięte w dywan ciało. Jak podaje tvn24.pl, zwłoki były w stanie zaawansowanego rozkładu.

Jak reagować na przemoc?

Mąż zgotował jej piekło, teraz trafił do więzienia
Mąż zgotował jej piekło, teraz trafił do więzieniaDzień Dobry TVN
wideo 2/4

- Wiemy, że ciało w samochodzie należało do kobiety. Prawdopodobnie została uduszona. Stało się to około trzy tygodnie przed ujawnieniem zwłok. Tożsamość kobiety oraz dokładne przyczyny śmierci poznamy dopiero po badaniach toksykologicznych, histopatologicznych i genetycznych - poinformowała Monika Janowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Będzinie.

Brat zmarłej kobiety znaleziony martwy w mieszkaniu

Po ujawnieniu zwłok podjęto decyzję o siłowym wejściu do mieszkania 47-letniego właściciela pojazdu. Mężczyzna został znaleziony martwy w swojej łazience. Obecny na miejscu lekarz wykluczył, aby ktoś mógł przyczynić się do jego śmierci.

Jak podaje tvn24.pl, w czwartek, 18 sierpnia br. przeprowadzono sekcje zwłok obydwu ciał. Jak dotąd nie udało się ustalić, co było przyczyną tragedii. Policja poinformowała, że znaleziona w samochodzie kobieta najprawdopodobniej była siostrą 47-latka. Miała 41 lat i mieszkała z bratem w mieszkaniu na parterze. Sprawą zajmuje się prokuratura.

- Jedna z sąsiadek zrobiła zdjęcie, gdy 47-latek wyrzucał z balkonu mieszkania dywan, a potem włożył go do bagażnika samochodu. Nie powiadomiła wtedy policji, bo nie przypuszczała, że w dywanie może być ciało - poinformował prokurator.

Więcej informacji na tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:mag/ tam/tvn24, Magdalena Brzezińska

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Patryk_Kosmider/Getty Images

Pozostałe wiadomości