Gorące tematy

Bartuś Hąbek walczy z guzem mózgu. Zostały tylko dwa dni zbiórki pieniędzy na operację!

Gorące tematy

Fot. Siepomaga.pl

Sytuacja Bartka Hąbka jest naprawdę dramatyczna! Dziewięcioletni Bartuś został bez leczenia. Guz w jego głowie z każdą godziną się rozrasta, zabiera coraz więcej! Tylko lekarze z Tubingen zgodzili się podjąć próby wycięcia nowotworu - brakuje jeszcze ponad 200 tysięcy złotych, a czasu jest coraz mniej - zostały dwa dni zbiórki.

Bartek Hąbek ma dziewięć lat i walczy z nowotworem mózgu już ponad rok. Jego stan jest coraz gorszy - Bartek ma coraz częstsze zaniki pamięci. Lewa strona ciała już nie funkcjonuje, pojawiły się problemy ze wzrokiem i słuchem. Pojawiła się padaczka i drżenie ciała.

Bartuś to moje jedyne dziecko, sens mojego życia… Walczymy z nowotworem już rok. Teraz jestem zrozpaczona, lekarze już rozkładają ręce, nic się nie da zrobić. Musieliśmy wrócić do domu, choć synek gaśnie w oczach. Choć jeszcze rozmawiamy, mamy kontakt (...) Z każdym dniem jest coraz gorzej (...) - mówi mama Bartka, Iwona.

Guz rośnie bardzo szybko, prawdopodobnie jest już złośliwy — konieczna jest ponowna biopsja. Chemia została odstawiona, a radioterapia jest niemożliwa — guz już nie ma miejsca, jeśli spuchnie, Bartuś umrze.

By móc dalej leczyć, lekarze muszą wyciąć guza, chociaż w części. Wchodzi już na pień mózgu, zajmuje najważniejsze fragment. Operacja jest wysokiego ryzyka - tylko lekarze w Tubingen zgodzili się jej podjąć.

Prawda jest taka, że mamy może kilka dni. Błagam o pomoc dla mojego dziecka… (...) Boję się myśleć, co będzie dalej… Skupiam się tylko na jednym — nadal jest nadzieja, nadal jest o co walczyć! Muszę się spieszyć, bo nie wiem, ile czasu nam zostało. Jeszcze nie tak dawno Bartuś marzył o tym, by zostać znanym piłkarzem. Kochał matematykę, uwielbiał czytać książki, poznawać nowe miejsca i oczywiście grać w piłkę nożną… Dziś marzy tylko o tym, by wyzdrowieć - apeluje mama Bartusia,

Jak pomóc Bartkowi?

>>> TUTAJ <<< znajdziesz więcej informacji i wpłacisz pieniądze na jego leczenie!

Zostały zaledwie dwa dni!

Zobacz też:

Antoś umiera! Mamy mało czasu, by powstrzymać jego śmierć

Fot. Siepomaga.pl

Fot. Siepomaga.pl

Źródło: Siepomaga.pl

Pozostałe wiadomości