Gorące tematy

Barack i Michelle Obama doradzają Harry’emu i Meghan w kwestii życia poza rodziną królewską

Gorące tematy


Książe Harry i Meghan Markle zelektryzowali opinię publiczną informacją o częściowym odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej. O tym, jak żyć poza pałacem rozmawiają z byłą parą prezydencką.

Oni wiedzą jak zrobić szum w mediach. Od rozpoczęcia związku księcia i księżnej Sussex codziennie jesteśmy zasypywani najświeższymi informacjami z ich życia. A ich ostatnie oświadczenie jedynie dolało oliwy do ognia.

Bliskie stosunki Baracka i Michelle Obamy z parą książęcą

Nie wszyscy to wiedzą, ale para książęca oraz była para prezydencka USA od dłuższego czasu pozostają w bliskich stosunkach . Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę podobieństwo ich doświadczeń - obydwa małżeństwa pełniły ważne funkcje publiczne i działały na rzecz innych.

Okazuje się, że w tym wyjątkowo gorącym okresie to właśnie Obamowie okazali się ogromnym wsparciem , szczególnie dla pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych Meghan.

Michelle Obama inspiracją dla Meghan Markle

Była Pierwsza Dama jest świetnym przykładem na to, jak odnaleźć się po pełnionej służbie publicznej. Kobieta udziela się w organizacjach charytatywnych, pomaga potrzebującym oraz motywuje kobiety. Dla wielu stała się ogromną inspiracją, a jak donoszą zagraniczne media, do tego grona zalicza się także Meghan Markle.

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości