Gorące tematy

Aukcje WOŚP 2020 - ciekawe propozycje Moniki Olejnik, Zofii Zborowskiej-Wrony i Julii Wieniawy

Gorące tematy

Aktualizacja:

Tradycją jest, że znane osoby ze świata polityki, kultury oraz show-biznesu z ochotą angażują się w akcje WOŚP, wystawiając na licytacje rozmaite przedmioty, a nawet możliwość spotkania się z nimi. Co w tym roku zaproponowały: Monika Olejnik, Zofia Zborowska i Julia Wieniawa?

Jak co roku, do orkiestrowych aukcji internetowych Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaprosiła znane osoby. Odzew na apel okazał się bardzo duży, a do Fundacji zaczęły napływać wyjątkowe przedmioty od wyjątkowych ludzi.

Poranny bieg w towarzystwie Moniki Olejnik

Monika Olejnik od wielu lata przekazuje przedmioty od serca na aukcje dla fundacji WOŚP. Do tej pory były to m.in. buty, obraz i elegancki toczek. W tym roku zaproponowała bieg w swoim towarzystwie, bo jak się okazuje ta forma aktywności fizycznej, jest - oprócz przepytywania polityków - pasją znanej dziennikarki. Bieg odbędzie się na terenie Warszawy, w ustalony, przez obie strony terminie. Dystans - 10 km lub krótszy.

Jeżeli ktoś chce więcej, to możemy więcej, a jeżeli ktoś chce spacerować 10 kilometrów, to też się zgadzam

- powiedziała dziennikarka.

Po wspólnym biegu Monika zaprasza na śniadanie.

Licytacja kończy się 22 stycznia 2020 roku.

Link do aukcji - Poranny bieg w towarzystwie Moniki Olejnik

Suknia ślubna Zofii Zborowskiej-Wrony

W tym roku Zofia Zborowska-Wrona przekazała na aukcję WOŚP swoją suknię ślubną. Kreacja została zaprojektowana specjalnie dla aktorki przez Łukasza Jemioła. Do jej wykonania wykorzystano jedwabny muślin i francuską ręcznie tkaną koronkę. Zwycięzca aukcji odbierze ją osobiście. Suknia ma rozmiar 40 (na wzrost 178cm) i - jak deklaruje Zofia Zborowska-Wrona - będzie możliwość wprowadzenia poprawek, aby dostosować ją w miarę możliwości do osoby, która wygra licytację.

Ale to nie wszystko - swoją rzecz od serca przygotowała także Wiesława - suczka aktorki:

Wiesia też wspiera orkiestrę i stwierdziła, że także odda swoją sukienkę ślubną. To będzie przekazanie z łap do rąk, więc będzie też możliwość spotkania Wiesi

- powiedziała z uśmiechem Zosia.

Obie licytacje kończą się 31 stycznia 2020 roku.

Link do aukcji - Suknia ślubna Zofii Zborowskiej-Wrony

Kolacja z Julią Wieniawą

W tym roku będzie można również wylicytować elegancką kolację z Julią Wieniawą. Spotkanie z młodą aktorką odbędzie się w dogodnym dla obu stron terminie w jednej z warszawskich restauracji. Osoba, która wygra licytację będzie miał okazję zapytać Julię o kulisy jej pracy, a także anegdoty z planów zdjęciowych, na których była.

Ten kto wylicytuje kolację może wybrać restaurację, ja stawiam. Mam nadzieję, że spędzimy miły wieczór i zjemy coś dobrego

- obiecała aktorka.

Licytacja trwa do 14 stycznia 2020 roku

Link do aukcji - Kolacja z Julią Wieniawą

Najwspanialsze aukcje pochodzą od serca

Wśród wszystkich aukcji internetowych jakie wystawiane są co roku na rzecz WOŚP, te ze strony Rzeczy od Serca, zdobywają największe uznanie. Rolls-Royce od Mastercard i Braci Collins kupiony został za kwotę 211 211,00 zł. Niewiele mniej zapłaciła osoba licytująca spotkanie z Donaldem Tuskiem (211 100,00 zł). Wśród darczyńców był też Robert Lewandowski (150 001,99 zł) oraz Zuza Kołodziejczyk zapraszająca na wyjątkową sesję zdjęciową z Glamour (29 300,00 zł).

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

>>> Zobacz także:

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości