Gorące tematy

Andrzej Bargiel ma koronawirusa. "Naprawdę każdy z nas może się zarazić."

Gorące tematy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Niedawno w naszym programie na temat swojego stanu zdrowia po przebytej chorobie Covid-19 opowiedział skoczek, Adam Małysz. Teraz o zarażeniu koronawirusem poinformował inny sportowiec, Andrzej Bargiel. Narciarz wysokogórski szczegóły zdradził na swoim Instagramie.

Andrzej Bargiel ma koronawirusa

Andrzej Bargiel o zarażeniu koronawirusem opowiedział w poście na swoim Instagramie.

No i mnie dorwało... zrobiłem w weekend test i zdiagnozowano u mnie wirusa ? Mam szczęście, bo czuję się dobrze, wiec oprócz tego, że muszę siedzieć w domu i z oczywistych powodów zwolnić, nic mi nie jest ?‍♂️ Mam tu kilka zaległych spraw, więc ten czas poświęcę na ich nadrobienie ??? Bardzo Was proszę dbajmy o siebie nawzajem. Zniesione restrykcje nie oznaczają końca pandemii. Bądźmy rozsądni, nośmy maseczki, myjmy często ręce i zachowujmy dystans społeczny? Naprawdę każdy z nas może się zarazić. Do zobaczenia niebawem!

- napisał pod zdjęciem Bargiel.

Podobnie jak Adam Małysz, także Andrzej zaapelował o wzmożoną ostrożność pomimo znoszenia obostrzeń przez rząd. Prawda jest taka, że krzywa zachorowań nie maleje. Coraz częściej słyszymy także o zarażeniach wśród polskich i zagranicznych gwiazd i sportowców. Szczególnie ci ostatni wydają się być narażeni na ryzyko - w końcu to właśnie oni niemalże na co dzień biorą udział w zjazdach, treningach i spotkaniach kadry.

Co istotne, Andrzej czuje się dobrze. Mamy więc nadzieję, że polski himalaista jak najszybciej wróci do zdrowia.

Andrzej Bargiel o tęsknocie za górami

W kwietniu Andrzej odwiedził Dzień Dobry TVN. Opowiadał o tym, jak ćwiczy w czasie pandemii i z utęsknieniem wyczekiwał końca izolacji, aby móc wyjechać w góry. W międzyczasie zajął się remontem domu.

Wygląda więc na to, że Bargiel na powrót do wspinaczki będzie musiał jeszcze chwilę poczekać. Oby jak najkrócej! Zobacz cały wywiad ze sportowcem:

Zobacz także:

Domowe sposoby na ukąszenie komarów – czym smarować oraz jak zmniejszyć opuchliznę i świąd?

Syn Moniki Zamachowskiej został okradziony. Dziennikarka opublikowała zdjęcia sprawców i apeluje o pomoc

Rośnie liczba zakażeń koronawirusem wśród dzieci. Lekarz: "To wynik poluzowania reżimu sanitarnego"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości