Gorące tematy

Amy Schumer rozpoczęła przygotowania do in vitro. "Naprawdę mam nadzieję, że to zadziała"

Gorące tematy

Amy Schumer zaledwie kilka miesięcy temu urodziła pierwsze dziecko. W emocjonalnym wpisie na Instagramie podzieliła się swoim doświadczeniem ze starań o kolejne dziecko.

Wiele kobiet pokochało ją za szczerość z jaką opowiadała o ciąży i trudnych doświadczeniach świeżo upieczonej matki. Wraz z mężem planują teraz powiększyć rodzinę.

Amy Schumer stara się o drugie dziecko

Gwiazda przyzwyczaiła fanów do prawdziwych zdjęć dokumentujących jej życie, na profilach w mediach społecznościowych nie znajdziemy więc wielu cukierkowych czy wystylizowanych fotografii. Tak samo było też z informacją o rozpoczęciu procesu in vitro.

Standuperka podzieliła się trudnymi doświadczeniami

W poście na Instagramie pokazała zdjęcie swojego brzucha po pierwszych zastrzykach, w opisie przedstawiła swoje dotychczasowe doświadczenie oraz udostępniła numer telefonu. Chce usłyszeć historie osób, które przechodziły przez ten proces i mogą doradzić jej, jak poradzić sobie w tym ciężkim okresie.

Jak można się było domyślić, wiele osób zdecydowało się skontaktować z Amy i opowiedzieć swoje historie. W kolejnym poście dziękuje za wsparcie i pisze:

Wasze historie pomogły mi bardziej, niż możecie sobie to wyobrazić. Czuję się niesamowitą szczęściarą. Naprawdę mam nadzieję, że to zadziała.

Więcej:

Pozostałe wiadomości