Gorące tematy

Agnieszka Kaczorowska-Pela zachwycona postępami swojej córeczki: "Przed chwilą leżała tylko niewinnie na pleckach"

Gorące tematy

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska-Pela wraz z rodziną wyjechała na wakacje nad morze. To właśnie tam doszło do ważnego dla każdej świeżo upieczonej mamy zdarzenia. Córeczka, którą aktorka pieszczotliwie nazywa Emi, postawiła właśnie swoje pierwsze kroki. Tacie dziewczynki udało się uwiecznić to na fotografii.

Agnieszka Kaczorowska na wakacjach z rodziną

Agnieszka i jej mąż Maciek mają kolejny powód do dumy - jedenastomiesięczna Emilka właśnie postawiła pierwsze kroki! Tacie udało się uwiecznić ten fakt na fotografiach, które później swoim obserwatorom pokazała podekscytowana mama.

Jak byliśmy nad morzem, to Emi odważyła się postawić sama pierwsze trzy kroczki! ? Dziś w domu postawiła ich już 5 albo 6... Zaraz nam dziewczyna sama będzie śmigać!

- napisała z dumą pod zdjęciem Agnieszka.

Agnieszka Kaczorowska zamyka szkołę tańca

Agnieszka i Maciek wyglądają więc na naprawdę szczęśliwych, a mała rośnie jak na drożdżach. Uśmiechy nie schodzą im z twarzy pomimo problemów, o których Kaczorowska poinformowała na swoim Instagramie dzień wcześniej. Agnieszka zdecydowała się zamknąć swoją szkołę tańca Danceworld by Agnieszka Kaczorowska. O przyczynach tej decyzji opowiedziała na Instagramie.

Wielu z Was uczestniczyło wirtualnie lub w rzeczywistości w działalności mojej szkoły tańca, którą otworzyłam we wrześniu 2017 roku. Przyszedł moment, aby podzielić się z Wami skutkami „trudnej wiosny”. Niestety w połowie marca @danceworld_by_a_kaczorowska jak wszystkie inne szkoły musiało zawiesić zajęcia. Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe, które pozwoliłoby nam przetrwać tak niespodziewane wydarzenie jak pandemia. Stanęłam przed dużym dylematem - inwestować w ten biznes nasze prywatne pieniądze czy odpuścić. Ból serca ogromny, bo byłam bardzo emocjonalnie związana z tym miejscem. Włożyłam w to mnóstwo pracy, czasu, energii, zaangażowania

- napisała.

Agnieszka dodała jednak, że decyzja ta wcale nie była dla niej tak trudna.

Mimo tego decyzja nie była taka trudna. Zgodnie z moimi wartościami, gdzie rodzina jest na pierwszym miejscu, wiedziałam że nie mogę ryzykować. Mamy dom, dziecko, a kiedy tak naprawdę szkoła mogłaby wrócić pełną parą do gry, nie wie nikt. Nie podjęłam ryzyka

- wyjaśniła w opisie. Agnieszka wie, jakie wartości są najważniejsze dla niej i jej rodziny, dlatego podjęcie ryzyka w tym wypadku nie miało dla niej sensu. Jesteśmy pewni jednak, że tancerka i jej mąż na pewno zaskoczą nas jeszcze inną, równie ciekawą, inicjatywą.

Zobacz, jak mieszkają Agnieszka i Maciek. To właśnie w naszym programie pokazali, jak urządzili swój wymarzony dom:

Zobacz także:

Agnieszka Kaczorowska-Pela z rodziną. Pierwsze święta we troje

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie żałuje udziału w programie: "Moje miejsce jest tu, przy Wojtku"

Maja Hyży rozprawia się z hejterami. „Jeśli coś ci nie pasuje, to wypad z mojego konta”

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości