Gorące tematy

Kulisy pierwszego odcinka 9. edycji Top Model - nowi uczestnicy oraz stylizacje jury

Gorące tematy

Aktualizacja:

Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu Top Model. Jury wybrało dziesięciu uczestników i już widać, że dziewiąta edycja show będzie obfitowała w niezwykle barwne osobowości. Kogo zobaczymy w kolejnym etapie? Poznajcie uczestników!

Uczestnik 9. edycji Top Model - Rodrigo Rodriguez

Pierwszym uczestnikiem programu został Rodrigo Rodriguez, który, choć urodził się na Kubie, od kilku lat mieszka w Polsce w Radomiu. Z zawodu jest tancerzem. Jury ujął entuzjazmem, optymizmem oraz energią. Ostatecznie to Marcin Tyszka zadecydował, że Rodrigo przechodzi do kolejnego etapu.

Uczestniczka 9. edycji Top Model - Patrycja Sobolewska

Kolejną uczestniczką została Patrycja Sobolewska. To pierwsza dziewczyna, która oczarowała Joannę Krupę. Ma 23 lata, jest studentką i wraz z tatą prowadzi ośrodek wypoczynkowy. Zachwyciła jurorów piękną twarzą oraz figurą.

Uczestniczka 9. edycji Top Model - Natalia Lewandowska

Następnie uwagę jury zwróciła Natalia Lewandowska . Wcześniej trenowała skoki do wody, jednak od jakiegoś czasu ma nietypową pasję - pływa w ogonie syreny. Dziewczyna szczególnie zachwyciła Dawida Wolińskiego oraz Kasię Sokołowską i to oni dali 21-latce szansę.

Uczestnik 9. edycji Top Model - Dominic D’Angelica

Do 9. edycji zgłosił się również urodzony w Kalifornii Dominic D’Angelica. 30-latek mieszka obecnie w Berlinie i początkowo miał przyjechać do programu z bratem bliźniakiem, lecz on, mimo przejścia castingów internetowych, nie dotarł do Polski, gdyż nie otrzymał paszportu. Wiadomo, że chłopak miał trudne dzieciństwo - jego ojciec został zamordowany, gdy Dominic miał zaledwie 5 lat. Teraz pracuje jako kelner. Zachwycił jury osobowością, energią oraz perfekcyjnym ciałem.

Uczestniczka 9. edycji Top Model - Maja Siwik

Kolejna osoba wywołała wielkie emocje. Maja Siwik w wieku 14 lat rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem i odnosiła niemałe sukcesy. Pozowała do światowych magazynów o modzie, jednak wczesna kariera ją przerosła i wróciła do Polski. Teraz chce do tego wrócić. Choć na castingu według jurorów wypadła "nijako", wstawił się za nią Michał Piróg.

Uczestnik 9. edycji Top Model - Ernest Morawski

Następny uczestnik rozpalił do czerwoności nie tylko widzów, ale i Joannę Krupę. Do Ernesta Morawskiego mówiła ona: "Jesteś niesamowicie piękny". I ciężko się z nią nie zgodzić! Jurorzy jednogłośnie stwierdzili, że ma piękną twarz. Zachwycił ich również figurą, a także niezwykłą skromnością.

Uczestniczka 9. edycji Top Model - Agata Wiśniewska

Kolejna uczestniczka wywołała gorącą dyskusję między Marcinem Tyszką, a Dawidem Wolińskim. Agata Wiśniewska jest modelką plus size, która swoją przygodę rozpoczęła od mody ślubnej - projektuje kreacje dla kobiet. Choć fotograf początkowo był do niej nastawiony sceptycznie, zmienił zdanie po zrobieniu kilku zdjęć. Ostatecznie Agata przeszła do kolejnego etapu.

Uczestniczka 9. edycji Top Model - Karolina Wawrzycka

Do dalszego etapu dostała się również 18-letnia Karolina Wawrzycka. Nastolatka ma wszelkie predyspozycje do tego, by zostać modelką, lecz jest zbyt spokojna. Początkowo nie przekonała do siebie Kasi Sokołowskiej. Ostatecznie jurorzy dali jej szansę na dalszy rozwój, jednak ma popracować nad swoją osobowością.

Uczestnicy 9. edycji Top Model - Gracja Kalibabka i Jacek Kalibabka

Ostatnimi dwiema osobami, które przeszły do kolejnego etapu, jest rodzeństwo Kalibabków . 18-letnia Gracja i 20-letni Jacek są dziećmi słynnego przestępcy matrymonialnego o pseudonimie "Tulipan", który zmarł w zeszłym roku. Właśnie przez tę historię nie mieli łatwego dzieciństwa, jednak zgodnie twierdzą, że ojciec był dla nich prawdziwym oparciem. Jury zachwyciła ich energia i osobowość.

Stylizacje Joanny Krupy i Kasi Sokołowskiej w Top Model

W programie jednak nie tylko nowi uczestnicy zwrócili na siebie uwagę widzów, ale i piękne członkinie jury. Zarówno Joanna Krupa, jak i Kasia Sokołowska zachwyciły fryzurami oraz makijażem, ale przede wszystkim przemyślanymi stylizacjami.

Pierwsza z nich zdradziła na swoim Instagramie informację, że jej looki pochodziły ze sklepu włoskiej marki stworzonej pod koniec lat 80. przez Pietro Negrę. PINKO Official oferuje ubrania dla silnych i świadomych kobiet, które lubią eksperymentować z modą. Fankami tej firmy są m. in. Naomi Campbell i Alessandra Ambrosio.

Z kolei Kasia Sokołowska przed emisją show dodała w mediach społecznościowych fotografię w fotelu jurorskim Top Model. Pozuje na nim w zachwycającym białym kobiecym garniturze, który został zaprojektowany przez duet MMC, czyli Ilonę Majer i Rafała Michalaka.

Zobacz pierwszy odcinek dziewiątego sezonu "Top Model"

Joanna Krupa: "Na razie moim marzeniem jest to, żeby malutka była zdrowa i żeby uspokoiło się to, co się dzieje na świecie"

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości