Gorące tematy

"40 kontra 20". W programie pojawiła się Joanna - nowa uczestniczka. Wzbudziła podejrzliwość pań i zachwyt panów

Gorące tematy

TVN7

"40 kontra 20" to program, który niewątpliwie budzi ogromne emocje. Już po pierwszym odcinku zarówno panowie, jak i uczestniczki starające się o ich względy zyskali sympatię widzów. Po pierwszej nocy spędzonej w luksusowej willi i na glampingu czas jeszcze bardziej podkręcić tempo - w programie pojawia się nowa uczestniczka. Jak przyjmą ją pozostali?

Joanna Michalska - kim jest nowa uczestniczka programu "40 kontra 20"?

Pojawienie się nowej uczestniczki niewątpliwie zaskoczyło pozostałych. Blondwłosa businesswoman przybyła do willi, wzbudzając zainteresowanie panów i podejrzliwość pań: ile ma lat? Do którego zespołu dołączy? Te pytania musiały poczekać - najpierw widzowie i uczestnicy mieli okazję poznać samą Joannę. - Wiem, że zyskuję przy bliższym poznaniu - przyznała nowa uczestniczka show. Nic bardziej mylnego!

Joanna to kobieta wielu talentów - pracowała w telewizji, działała w sporcie żużlowym, ma doświadczenie w handlu i marketingu, teraz pracuje w branży nieruchomości i na TikToku , gdzie obserwuje ją ponad 35 tys. osób, ale ta liczba stale rośnie. Sama o sobie mówi, że lubi się rozwijać. - Uwielbiam wychodzić ze strefy komfortu - przyznała. Równie gorącym uczuciem darzy też sport - uprawiała aż 7 dyscyplin sportowych, m.in. łyżwiarstwo figurowe, taniec towarzyski, hokej na lodzie, tenis ziemny, czy kickboxing. Miłośniczka butów na wysokim obcasie - ma w swojej kolekcji ponad 100 par! Czy uda jej się zdobyć sympatię uczestników i widzów? Przekonamy się już wkrótce.

Zanim to jednak nastąpi warto dowiedzieć się, do której grupy dołączy Joanna - "Młodych siks", czy "Dżag", jak same sklasyfikowały się pozostałe uczestniczki. Wątpliwości rozwiał w końcu Bartek, zapraszając Joannę do glampingu, ale to Robertowi kobieta wyznała, że ma 38 lat.

Joanna nie rozpoznała Roberta Kochanka: "Uczysz tańca? A jakiego?"

Zwiedzanie Joanna rozpoczęła od wizyty w willi. Zachwyciły ją wnętrza budynku i rozpościerający się z tarasu widok. Nic dziwnego - naprawdę zapiera dech w piersiach. Glamping, choć, jak sama przyznała, uroczy, zrobił na niej mniejsze wrażenie, jednak nocujące w willi dziewczyny obstawiały, że to właśnie tam przyjdzie Joannie spać. Zanim jednak do tego doszło, na tarasie została sam na sam z Robertem. Nie potrzebowali dużo czasu, żeby dowiedzieć się, że mają wspólną pasję. - Tańczyłam 9 lat taniec towarzyski - zdradziła Asia Robertowi. - No to mamy ten sam kierunek - przyznał Kochanek. - Ale uczysz tańca? Jakiego? - dopytywała zaciekawiona.

To zresztą nie pierwsza sytuacja, w której uczestniczki nie rozpoznały przystojnego tancerza. W pierwszym odcinku programu, podczas oficjalnego przywitania, dziewczyny także nie były pewne, czy mają do czynienia z Robertem, czy może z Rafałem?

Zobacz wideo: 40 kontra 20 - dziewczyny pomyliły Roberta Kochanka z Rafałem Maserakiem

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości