Gorące tematy

28. Finał WOŚP. Odwiedziliśmy najwyżej położony sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Gorące tematy

Aktualizacja:

W całej Polsce działa ponad 1000 sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale my postanowiliśmy odwiedzić ten, który jest zlokalizowany najwyżej ze wszystkich. Dorota Gardias porozmawiała z wolontariuszami zbierającymi datki dla WOŚP-u na Kasprowym Wierchu.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oficjalnie rozpoczęty! 120 tysięcy wolontariuszy zbiera datki w polskich miastach i nie tylko. Sztaby WOŚP znajdują się we wszystkich zakątkach Polski, niezależnie od tego jak daleko i jak… wysoko się znajdują.

Wysokie datki

Okręt Jerzego Owsiaka po raz kolejny ruszył nieść pomoc potrzebującym dzieciom. Na najwyższy maszt jego statku wybrała się Dorota Gardias, która porozmawiała z obecnymi tam wolontariuszami. Na Kasprowym Wierchu Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wsparli: Andrzej Bargiel, Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli i Sebastian Karpiel-Bułecka.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra wszędzie, nawet na 1987m n. p. m. W sztabie na Kasprowym Wierchu podobnie, jak w setkach innych w całej Polsce i na świecie, zbierane są środki na rzecz polepszenia standardów diagnostycznych i operacyjnych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

28. Finał WOŚP. Na aukcji można wylicytować magiczny samochód KITT, którym jeździł David Hasselhoff

WOŚP 2020. Jurek Owsiak o Światełku do nieba w Gdańsku: „Chcemy celebrować zwycięstwo, nie tragedię”

Daj kciuk w górę! Tak też możesz wspomóc Wielką Orkiestrę

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości